Son Dakika Haberler

Sokak Futbol Turnuvası Başladı.

Sokak Futbol Turnuvası Başladı.
Okunma : 174 views Yorum Yap

image
Sokak Futbol Turnuvası Sarıyer’de heyecan yarattı, CHP Sarıyer ilçe örgütünün organizasyonunda gerçekleştirilen Turnuvada Sarıyer’in bir çok mahalle takımları destek verdi.
 
Sokak Futbol Turnuvası Kireçburnu sahasında gerçekleşti ve her mahalleden yoğon katılımın olduğu Turnuva’da ilk maç Sarıyerli Şöhretler Karması ile Kireçburnu Bayan Futbol takımı arasında gerçekleşti.
Turnuva’da başlama vuruşunu Sarıyer Belediye başkanı Şükrü Genç yaptı.
Sarıyer’de farklı bir proje ile halka ulaşmayı hedefleyen CHP Sarıyer teşkilatı, Sarıyer mahalle takımlarının yoğun desteği altında muhteşem organizasyon gerçekleştiriyor. Rumeli Hisarından Kilyos’a kadar mahalle takımlarının destek verdiği Turnuva ‘da her an farklı heyecanlar içinde devam ediyor.
Sosyal yaşam ,ortak paylaşım ve mahalle değerlerin ortak paylaşımları, değerler, kazanımlar, kardeşlik duygularının ön plana çıktığı Turnuva heyecan yüklenmesi ile devam ediyor.
Turnuva’da Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç başlama vuruşu ile Şöhretler karması ve Kireçburnu bayan fıtbol takımı karşılaşması ile başladı.
CHP Sarıyer ilçe başkanı Mehmet Deniz gençliğinde oynadığı futboldan eser yoktu, İki dönem Reşitpaşa Spor Kulübü başkanlığı yapan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz şöhretler karmasında yer aldığı 25 dakika oynadığı süre içinde oynadı ve sakatlandı.
CHP Sokak Turnuvası devam etmektedir.