Son Dakika Haberler

Şükrü Genç CHP İlçe Başkanlığına Teşrif Etti

Şükrü Genç CHP İlçe Başkanlığına Teşrif Etti
Okunma : 640 views Yorum Yap

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Volkan Yıldız’ın bugün yogun çalışma trafiğinde, İzmir Delegasyonu, Belediye Başkan aday adayları ve bazı muhtarlar vardı.  Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç gecikmeli olsada başkan yardımcıları ile birlikte ilçe binasına teşrif ettiler. İş durumları müsait olan meclis üyeleride ziyarete eşlik ettiler. 

Gecikmeler olsada gelenek bozulmadı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığına gelerek İlçe Başkanı Volkan Yıldız’ı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Şükrü Genç 15 yılda Sarıyer’e çok hizmetler verdik, bir güven oluşturduk, bu güveni kaybetmeden çalışmamız gerekiyor, emeklerin heba olmaması lazım dedi.

İlçe Başkanı Volkan Yıldız ise 2009’da başlayan bir hikaye var. 2014 ve 2019 da oylar artırılarak yakalanmış bir başarı var. Kazandığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi var. Burada üstümüze düşen tarihi sorumluluk oyumuzu dahada yükselterek meclis üye sayımızıda arttırarak bu çıtayı daha yukarıya taşımak. Birlik beraberlik içinde belediye başkan adayımızı belirledikten sonra Sarıyer’de 4.dönemimizi, İstanbulda 2 dönemimizi daha güçlü bir şekilde devam ettireceğiz, dedi.

 

Şükrü Genç CHP İlçe Başkanlığına Teşrif Etti

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)