Son Dakika Haberler

Şükrü Genç, Her zaman sizinleyim.

Şükrü Genç, Her zaman sizinleyim.
Okunma : 127 views Yorum Yap

SukruSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, her iki iftar sofrasını da ziyaret ederek orucunu yurttaşlarla birlikte açtı. İlk olarak Baltalimanı’nda kurulan iftar sofrasını ziyaret eden Başkan Genç, burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğin önemine değindi. ”Ben her zaman sizinleyim” diyen Genç, halkın olmadığı hiçbir oluşumun veya kararın kendisini bağlamayacağını yineledi.
Baltalimanı Mahalle Muhtarı Ali Haydar Aslan’da yaptığı konuşmasında; Başkan Şükrü Genç’e mahalleli adına yaptığı gayretli çalışmalarından ötürü teşekkürlerini sundu.
Sarıyer Belediye Başkanlığı tarafından Baltalimanı ve Reşitpaşa/Emirgan Mahallesi ortak iftarına yurttaşlar büyük ilgi gösterdi. Daha sonra Tuncay Artun İlköğretim Okulu bahçesinde kurulan Emirgan/Reşitpaşa ortak iftar yemeğine katılan Başkan Genç’i vatandaşlar alkışlar eşliğinde karşıladı. Emirgan Cami İmamı Şemsettin Ergin’in duasıyla başlayan iftar yemeğinde, Emirgan Mahallesi Muhtarı Şakir Şahin’de bir teşekkür konuşması yaptı.
Başkan Genç: Burada Sarıyerliye yakışan bir topluluk ve birlik beraberlik var
Yaklaşan Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa hayırlar getirmesi dileğiyle başladığı konuşmasında Reşitpaşa ve Emirgan Mahalle sakinlerinin bir iftar yemeğinde bir arada oruçlarını açıyor olmasını; Sarıyerliye yakışan birlik ve beraberliğin bir örneği olarak niteleyen Başkan Genç, iftar yemeğine katılan tüm yurttaşlara teşekkürlerini sundu.
Baltalimanı ve Tuncay Artun İlköğretim Okulu bahçesinde düzenlenen Reşitpaşa/Emirgan ortak iftarına, Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Meclis Üyesi Hacı Mehmet Bayraktar, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcıları Adnan Ayber, Mehmet Metilli ve birim müdürleri de katıldı.