Son Dakika Haberler

Şükrü Genç ile Sahur Sofrası Ayazağa Mahallesi 132. Sokak’ta kuruldu

Şükrü Genç ile Sahur Sofrası Ayazağa Mahallesi 132. Sokak’ta kuruldu
Okunma : 148 views Yorum Yap

imageSarıyer’in yeni mahallesi olan Ayazağa sakinleri Belediye Başkanı Şükrü Genç’i misafir etmeye alıştı. 132. Sokak sakinlerini kırmayan Başkan Şükrü Genç’in sahur adresi bir kez daha Ayazağa oldu.
Ramazan ayı boyunca her akşam kurulan iftar sofralarında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Şükrü Genç, iftar sonrası vatandaşların evlerine, mahalle kahvelerine konuk olup çaylarını içiyor, sohbet ediyor. Sahur programları ile bu yoğun tempoya devam eden Genç’in çalışmalarına alışmaya başlayan Ayazağalılar kendisini 132. Sokak’ta ağırladılar.
Mahalle sakinleri ve belediye personelinin işbirliğiyle kurulan sahur sofraları tamamen dolarken, Başkan Şükrü Genç masaları tek tek dolaşarak vatandaşlara hoş geldiniz dedi. 7’den 70’e her yaştan vatandaşın olduğu gecede çocukların Başkan Genç’e ilgisi yine büyük oldu.
Mahalle sakinleri, Başkan Genç’i misafir etmekten dolayı çok mutlu olduklarını, kendisine ulaşmada hiçbir zorluk yaşamamalarının çok anlamlı olduğunu söylediler.
132. Sokak’ta kurulan sahur sofralarında Başkan Genç’e; Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Meclis Üyesi Hacı Mehmet Bayraktar, Zabıta Müdürü Semra Kartal, Temizlik İşleri Müdür Yardımcısı Ahmet Günaydın eşlik etti.
imageimage