Son Dakika Haberler

ŞÜKRÜ GENÇ SULTANLARLA BAYRAMLAŞTI

ŞÜKRÜ GENÇ SULTANLARLA  BAYRAMLAŞTI
Okunma : 107 views Yorum Yap

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem Kulüp Başkanı Hayrettin Dereli, Meclis Üyeleri Mustafa Balcı, Erkem Tekçe, Veysel Yeşil, Salih Akıncı, Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol A Takımı ile Bayramlaşma gerçekleştirdi ve antrenman çalışmalarını izledi. Bahçeköy Orman Fakültesi Kapalı Spor Salonu’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı dolayısı ile Boğazın Sultaları ile bir araya geldi.

Sarıyer Belediye Başkanı, aynı zamanda Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Onursal Başkanı Sn. Şükrü Genç, dün sabah Bahçeköy Orman Fakültesi Kapalı Spor Salonu’na gelerek A takım oyuncularıyla tanıştı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı gençlerimizle kutladı. Antrenmanları büyük bir dikkatle seyreden Başkan Genç, “Samimi olmalıyız. Birlik ve beraberlik içinde, kardeşçe yaşamalıyız. Hepinizin bildigi gibi sporda da bu hususlar çok önemli. Şu bir gerçek ki başka Türkiye yok. Hepiniz hoşgeldiniz, sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyorum” dedi.

Boğazın Sultanları genç takımı ile de tanışan ve bayramlaşan Başkan Şükrü Genç birlikte bu mutlu günü fotoğrafla tamamladılar.

Çiğdem Avcı