Son Dakika Haberler

ŞÜKRÜ GENÇ’DEN TEŞEKKÜR MESAJI

ŞÜKRÜ GENÇ’DEN TEŞEKKÜR MESAJI
Okunma : 67 views Yorum Yap

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Sosyal Medyadan teşekkür mesajı yayınladı

Demokrasiye sahip çıkan herkese,Her kesime…
Teşekkür ediyorum…

Sevgili Sarıyerliler,

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerini geride bıraktık. Ülke genelinde olduğu gibi Sarıyer’imizde de, seçimlere katılım yüzde 88.25 gibi yüksek bir orana ulaştı. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun, gerek seçim öncesi gösterdiği sağduyu için gerekse sandığa giderek demokrasiye sahip çıkan başta kadın ve gençler olmak üzere toplumun tüm kesimlerine teşekkür ediyorum.

İlçemizde büyük bir olgunluk ve anlayış içinde gerçekleşen seçim sürecinde üzücü, kırıcı ciddi bir olayın yaşanmamış olmasından, Sarıyer’de hâkim kılmaya çalıştığımız, en büyük projemiz dediğimiz “barış, kardeşlik, hoşgörü, dayanışma birlik ve beraberliğin” hayat bulmasından büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim

Barış, hoşgörü, birlik – beraberlik içinde Sarıyer’in ve ülkemizin güzel geleceğine birlikte bakma iradesini, farklı düşünce ve kimliklere rağmen birarada olmanın kıymetini Sarıyerliler olarak tüm ülkeye anlatmış olduk.

Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da aynı anlayışla Sarıyer’e, Sarıyerliler’le birlikte hizmet etmeye, yaşamın her alanında var olmaya devam edeceğiz.

Sevgilerimle…