Son Dakika Haberler

Türkiye Cumhuriyetine komplo kurulmuştur. Basın açıklaması

Türkiye Cumhuriyetine komplo kurulmuştur. Basın açıklaması
Okunma : 99 views Yorum Yap

Son günlerde, iç ve dış hıyanet odaklarınca yüreklendirilip, yönlendirilen, toplumsal barışı bozucu, bölücü ve yıkıcı eylem ve yönelişlerle, ulusal egemenliğimiz ayaklar altına alınmıştır. Siyasal İktidar,  halktan aldığı egemenlik hakkını katil Öcalan ile paylaşarak, gaflet ve hıyanette sınır tanımadığını bir kez daha göstermiştir.
Kanla irfanla kazandığımız Ulusal Egemenliğimiz; Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti düşmanlığında tam mutabakat halinde olan güçlerin eline geçmiştir. Yapılan uygulamalar iktidarının PKK’nın rehinesi haline geldiğini göstermektedir. Siyaset kurumuna, birkaç bin terörist karşısında diz çöktürülmüş,  Ulusal egemenlik; tümüyle ithal ve ihanetin anlatımı olan   “çözüm ve barış süreci söylemlerine” feda edilmektedir.
Siyasal iktidar;  söylem ve eylemleriyle terör örgütüyle aynı amaca hizmet eder olmuştur. Bu nedenle iktidarın meşruiyeti tartışmalıdır.
AKP/BDP ikilisi; Anayasamızın özellikle ilk üç maddesinin değiştirmesi, başta anayasamız olmak üzere, yasalarımız ve diğer mevzuatta Türklüğü ön plana çıkaran, üst kimlik olarak vurgulayan hükümlerin ivedi olarak çıkartılması için, yani Türkiye Cumhuriyetine komplo kurmak konusunda anlaşmışlardır.
Siyasal iktidar, Akilleri, televizyonları ve gazeteleriyle Türkiye Cumhuriyetine, ulusal egemenliğimize saldırıyor.
Bu koşullar altında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 22 Haziran 1922 de ortaya koyduğu “Vatanın bütünlüğü, milletin bağımsızlığı tehlikededir. Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.” Öngörüsü geçerliliğini korumaktadır.
23 Nisanlar, diz çöktürdükleri, ayakları altına aldıklarını sandıkları “TÜRK MİLLETİNİN” ayağa kalkarak, Türkiye cumhuriyeti ve Türk milleti düşmanlığında tam işbirliği içinde olanlara gereken dersi verme günleri olacaktır.
 

ULUSAL EĞİTİM DERNEĞİ ISPARTA ŞB.

KURUCU YÖNETİM KURULU