Son Dakika Haberler

Yaşasın Kardeşlik! Zafer Savaşkan

Yaşasın Kardeşlik! Zafer Savaşkan
Okunma : 189 views Yorum Yap

ABD’nin Ortadoğu politikası sırasıyla IRAK-SURİYE-İRAN ve Türkiye dir. Bu bölge petrol bölgesi jandarması İSRAİL olduğu her zaman bilinmektedir.

Amaç karışıklık yaratıp kendi yandaşlarını iktidara taşıyarak petrole hakim olmaktır, Sorun ölenler değildir, Bosna da yüz binler öldü, ses çıktımı? Ama Ortadoğu da kendi öldürür kendi bağırır, diğer Arap ülkeleri onun askeridir, Libya  değildi ve onun yanında petrolü vardı,artık sahibi değişti.

Rol icabı One Munite dedik, sanki İsrail’in düşmanıymışız, sanki bölgede egemen ülkelerden biriymiş gibi arkasından oyumuz artı, bravo işte bu dediler.

İRAN’ ın nükleer füzeleri için Malatya da Füze Kalkanı kurduk İSRAİL için, Ticaretimizi geliştirdik.

İSRAİL, Türkiye ye ihracatı 2011 yılında %42 artarak 1.8 milyar dolar, Türkiye den ithalatı da  %20 artarak 2.1 milyar dolar gerçekleşti.

Gazze de İsrail Müslümanları öldürüyor diye bir gemi gönderdik, 8 kişi öldü, ölecekleri belliydi, birileri bu yüzden gemiye binmediler, arkasından oyumuz arttı, Bravo işte bu dediler, İsrail’e posta attıkya.

Sanki Amerika ya taşeronluk yaptığımız Irak savaşında ölen müslümanların tipleri değişikti. Onlara hiç üzülmedik.

Irak Savaşı sırasında Amerika One Munite dedi, askerlerimizin kafasına çuval geçirdiler,Bravo Ama örgüt suçu işlediniz 16 yıl süre ile yargılanacaksınız dedik,

30.000 kişi besliyoruz kim oldukları belli değil, İrak-iran savaşında sığınmacı peşmergelerin çoğu ABD ajanıydı, Suriyelilerin kaçı ajan?

Türkiye çok zengin bir ülke, her şeyin fiyatı düşüyor, doğal gaz, elektrik benzin düştü, satın alma gücümüz artıyor, doğal gaz yakamayıp sobadan zehirlenen insanlarımız ölüyor olsun, Biz zenginiz Suriyelileri besleriz.

Suriye’nin iç işlerine karışalım, bir sene önce kardeşimiz olan Esed e karşı olalım, isyancıları besleyelim, tanıdık birileri onlara ateş açsın ve sonucunda Suriye ile savaşa başlayalım birileri bunu böyle istiyor.

Yaşasın ABD, İsrail, Türkiye kardeşliği.

Zafer Savaşkan.