Son Dakika Haberler

Yenimahalle -1 Damla Spor -1

Yenimahalle -1 Damla Spor -1
Okunma : 185 views Yorum Yap

Yenimahalle Süper amatör liğde ilk maçına çıkan Yenimahalle Damla sporla berabere kalırken başarılı performans çizdi.
Yeni transferler ile güçlenen yenimahalle ilk maçını kendi saha ve seyircisi önünde yaptı. Maça ilgi yoğundu. AKP belediye başkan aday adaylığında adı geçen Amatör spor klüupleri federayonu başkanı Ali Düşmez Yenimahalleli dostlaeına destek vermek için tribünde yerini aldı.
Yenimahale maça : Ugur,Mert Ali-(Elvan),Fikret, (Onur) Samet, Şükrü,Muhammed, Fikret, Sercan,Ender, Özgür, Alper, Deniz, tertibi ile maça çıktı,
30 dk penaltı ile 1-0 öne geçen Damla Spor devreyi kazançlı kapattı.
İkinci yarıya müthiş başlayan ve tek kale olarak ataklarını sürdüren Yenimahalle şansızlıkların kurbanı oldu. Direkten dönen ve kalecinin kafasından rastgele çarpan toplar Yenimahallenin galip gelememesinin önemli faktörüydü,
Maça sakat olarak başlayan Mert Ali mücadelenin 80 dakikasına kadar direndi yeniri Elvan Bıraktı. 70 dakika Fikretin yerine giren forvet Onur maçın 87 dk sında Yenimahallenin beraberlik golünü attı.
Sakatlıklar sonucu maç normal sürenin çok uzamasına neden oldu.
Yenimahalle lige iyi bir başlangıç yaptı. Şansızlığını yenmeyi başaran Teknik Direktör Bülent Atakayı’ın takımı bu hafta pazar günü Sütlüce deplasmanın çıkıyor. Sütlüce sahasında ikinci maçına çıkacak olan Yenimahalle ligde ilk maçıyla iyi görüntü sergiledi.
Teknik Direktör Bülent Atakay takımıma güveniyorum, ilersi için oldukça ümit verici bir hava yakalamış durumdayız, ilk maçlarda bazı hatalarımız olabilir, bir kaç maç içinde yenimahalle gerçek gücünü gösterecek ve ligde arzuladığımızyerde olacağız dedi..