Son Dakika Haberler

ÜÇ MEHMETCİK ŞEHİT HABERİNİZ VAR MI?

ÜÇ MEHMETCİK ŞEHİT HABERİNİZ VAR MI?
Okunma : 65 views Yorum Yap

ib_99KİM NE DERSE DESİN, KİM NE YAPARSA YAPSIN, KİM ENGEL OLMAYA ÇALIŞIRSA ÇALIŞSIN AÇILIMI ENGELLEMEYECEKLERDİR SÖYLEMLERİ HALA TAZELİĞİNİ KORUYOR. DEVLETİN BAŞI SİYASİ ARENADA BOY GÖSTERMEYE DEVAM EDİYOR (Sanki siyasi lider ve sanki başbakan) VE “PKK NE KADAR TERÖRİSTSE PYD DE O KADAR TERÖRİSTTİR” DİYOR. DİYORLAR AMA ONLARIN AĞABABALARI İLE DE KOLKOLA GEZMEKTEN VAZGEÇEMİYORLAR. İMRALI VE KANDİL İKİ ÇEKİM MERKEZİ OLDU HÜKÜMETİN… VARLARI YOKLARI KANLI KATİL ÖCALAN… VE ÖCALAN’DAN GELECEK TAYLİMAT YARDIMI… VARSIN BEKLESİNLER YARDIMI, GELİR!
KANLI KATİLİN HER İSTEDİĞİ EKSİKSİZ YERİNE GETİRİLİYOR, ŞİMDİ DE SEKRETERYA İSTEDİ. SAYIN BÜLENT ARINÇ HAKLIDIR DİYOR. YAHU BU KANLI KATİL NE ZAMAN HAKLI DURUMA GELDİ… ADAMA BEŞ KİŞİLİK SEKRETERYA VERECEKSİN Kİ PİS PROPOGANDASINI DAHA RAHAT YAPSIN… İNSAN BÖYLE DÜŞÜNMEYE SIKILIR BE… BU NE VURDUMDUYMAZLIK! YAKINLARINDAN ŞEHİT OLAN VAR MI?
PKK İLE BARIŞ YOLLARI, ARANIYOR, AÇILIMLA HERYEŞİN DÜZELECEĞİ İNANCINI POMPALIYORLAR. YAHU! SAYIN YALÇIN AYDOĞAN GİBİ BİR KİŞİ BAKANLIK KOLTUĞUNU KORUR VE İLERİ GERİ KONUŞURSA SAĞLIKLI BİR İLERİYE GİDİŞ OLUR MU? BİR YERDE SADECE PKK YA DEĞİL, HÜKÜMETE KARŞI HERKESE ELİNDE MAKİNELİ TÜFEKLE ATEŞ EDE EDE GİDEN BİR BAŞBAKAN VARKEN HUZUR GELİR Mİ? BU NE PERVASIZLIK, BU NE ALDIRMAZLIK, BU GİBİ EYLEMLERE SADECE GÜCE VE ANARŞİYE, TERÖRE TESLİM OLMA DENİR. MÜBAREK HÜKÜMET DEĞİL Kİ TÜRKİYE’Yİ VAKIFLARA PEŞKEŞ ÇEKEN BİR TUHAF KURULUŞ… GÜN GELİR AKILLAR BAŞA GELİR, FİYASKOLAR ORTAYA DÖKÜLÜR VE MİLLETİN BİZZAT KENİDİ (Tabii ki kişisel menfaatleri ile bağlı olanlar hariç) KENDİNE GELİR VE YAPILAN BÜTÜN HAKSIZ İŞLERİ ELE ALIR VE HESAPLARI GÖRÜR…
HALA AÇILIM MI? HALA AKILLAR BAŞA GELMEDİ Mİ? NEDEN ISRAR, NEDEN BU KADAR TESLİMİYET! NEDEN PKK NIN IŞİD’LA SAVAŞMAK ÜZERE GÖNDERİLMESİNİ TEŞVİK ETMEMEK… PKK LILAR TÜRKİYE’DE EYLEM YAPACAK YERDE KOBANİYE GİTSİNLER DE ADAM GİBİ SAVAŞSIN VE ORADAKİ ÇARESİZ KÜRT KARDEŞLERİNİ KURTARSINLAR… BEN EKMEĞİMİ; YURDUMU SEVENLE, BAYRAĞIMI SEVENLE, MANEVİ DEĞERLERİMİ SEVENLE PAYLAŞIRIM. HEM ÜLKEMİN HUZURUNU BOZACAKSIN, HEM BAYRAĞIMI YAKACAKSIN, HEM MANEVİ DEĞERLERİMİ YAKACAK VE YIKACAKSIN SONRA DA BENDEN YARDIM BEKLEYECEKSİN! YOK ÖYLE BİR ŞEY. BÖYLE İKEN SANA EL UZATANIN ELLERİ KIRILSIN! MADEM HUZUR VE AÇILIM İSTİYORDUNUZ PKK LILAR, MADEM AÇILIMA KENDİNİZİ KAPTIRDINIZ BİR AN EVVEL GERÇEKLEŞSİN İSTİYORSUNUZ HDP LİLER NEDEN HALA VURDU KIRDI İLE MEŞGULSUNUZ. MADEM KANDİL’İN, İMRALI’NIN MAŞASI DEĞİLSİNİZ NEDEN YAPILANLARA “DUR” DEMİYOR DA TEŞVİK EDİYORSUNUZ… SİVİL GİYİMLİ ÜÇ ASKERİ KALLEŞÇE ARKADAN GELEREK ŞEHİT ETMENİZ AÇILIMIN KENDİSİ OLMASIN SAKIN!
UTANIN BE! İNSAN OLDUĞUNUZDAN, İNSANLIĞINIZDAN, TBMM DE OLDUĞUNUZDAN, BU MİLLETİN PARASI İLE CEPLERİNİZİ DOLDURDUĞUNUZDAN, FAKİR FUKARININ HAKKINI GASBETTİĞİNİZDEN UTANIN… VARSIN İLGİLİLER HALA “AKAN KANLAR YERDE KALMAYACAK” DESİN… ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇMEK ÜZERE DİYE DÜŞÜNENLER BULUNSUN… SAKIN AKILLARINDAN BÖYLE BİR ŞEY GEÇİRMESİNLER. YIKTIĞINIZ ATATÜRK HEYKELLERİ AYAĞA KALKAR, CANA GELİR, KUŞANIR SİLAHINI BU KEZ ÖYLESİNE KARŞINIZA GEÇER Kİ NE SİZ KALIRSINIZ, NE PKK, NE KANDİL, NE İMRALI VE NEDE SİZE AÇILIM DİYE ÜMİT VERENLER.
UTANIN, SIKILIN BE!
SAYIN YETKİLİLER BUGÜN HAKKÂRİ YÜKSEKOVA’DA SİVİL GİYİMLİ ÜÇ MEHMETCIK ŞEHİT EDİLDİ HABERİNİZ VAR MI? AÇILIMA DEVAM MI