Son Dakika Haberler

“İlk kahramanınızı iyilikle ödüllendirin”

“İlk kahramanınızı iyilikle ödüllendirin”
Okunma : 175 views Yorum Yap

imageYeryüzü Doktorları, ‘Babalar Günü’nde herkesi, kahramanı olan babasını muhtaç olanla paylaşmaya davet ediyor. Her çocuğun ilk kahramanı olan babalar, çocuklarının onlar adına yapacağı bağışlarla Yeryüzü’nün Babaları olacak.

Bu babalar gününde Yeryüzü Doktorları her evladı babası için bir iyilik yapmaya davet ediyor. Her çocuğu, hayatının ilk kahramanı olan babalarını muhtaç olan coğrafyalar ile paylaşma fikrinden doğan kampanya ile çocuklar babaları adına bağış yapabilecek. Babalara ise çocuğunun yaptığı iyilik için teşekkür edilecek.

“ Gelin bu anlamlı günde babanız için bir iyilik yapın” diyen Yeryüzü Doktorları; “Bir babanın değerini en iyi onu hiç tanıyamamış çocuklar bilir… En zor günde yaslanacak omuz, en mutlu günde sarılacak kucaktır baba. Yuvanın direği, ailenin yegâne kahramanı… Savaşın, kıtlığın, felaketlerin kavurduğu coğrafyalarda; kahramansız, direksiz, dayanaksız büyür çocuklar. Gelin bu anlamlı günde babanız için bir iyilik yapın, babanız belki de hiç tanıyamayacağı bir çocuğun kahramanı olsun” diyor…