Son Dakika Haberler

21 ADIMDA ÇALIŞANLAR EĞİTİMDEN NASIL SOĞUTULUR?

21 ADIMDA ÇALIŞANLAR EĞİTİMDEN NASIL SOĞUTULUR?
Okunma : 138 views Yorum Yap

Bu sene 23 – 24 Mayıs tarihleri arasında 15’inci düzenlenecek Kurumsal Eğitim Günleri’nde, DBE adına bir sunum yapacak DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurumsal Gelişim Merkezi Eğitmeni Uzman Endüstri ve Örgüt Psikologu Burcu Çanacık, mizahi bir yaklaşımla“EĞİTMENLER VE KURUMLAR İÇİN: 21 ADIMDA ÇALIŞANLAR EĞİTİMDEN NASIL SOĞUTULUR?!” konusunu işleyecek.

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, HR Dergi tarafından 23 – 24 Mayıs 2012 tarihleri arasında İstanbul Conrad Hotel’de 15.’si düzenlenecek Kurumsal Eğitim Günleri’nin resmi sponsoru oldu. Kurumsal eğitim ve gelişim dünyasındaki son gelişmeleri, başarılı uygulamaları ve dünyaca ünlü konuşmacıları bir araya getirecek 15. Eğitim Günleri’nde katılımcılara bir sunumla seslenecek DBE, ayrıca etkinlik kapsamında stant da açacak.

Etkinliğin ikinci gününde A Salonu’nda 10.45 – 11.30 arasında sunum yapacak DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurumsal Gelişim Merkezi Eğitmeni Uzman Endüstri ve Örgüt Psikologu Burcu Çanacık, İK eğitimleri konusunu mizahi bir yaklaşımla “Eğitmenler ve kurumlar için: 21 adımda çalışanlar eğitimden nasıl soğutulur?!” sorusuyla ele alacak.

Sunumunda çalışanlarla yapılmış anketler sonucunda ortaya çıkan sonuçları aktaracak Çanacık, kurumsal eğitimlerin bazı durumlarda neden işe yaramadığını, bazı çalışanların neden eğitime aşırı direnç gösterdiklerini, öğrenmenin neden beklenen hız ve kalitede gerçekleşmediğini anlatacak. Burcu Çanacık, ayrıca katılımcılara konu ile ilgili gözden kaçan basit ancak radikal çözüm önerileri de getirecek.