Son Dakika Haberler

Altınşah Türkiye Geneli Ödüllü Satranç Turnuvası

Altınşah Türkiye Geneli Ödüllü Satranç Turnuvası
Okunma : 190 views Yorum Yap

Hayat Eğitim Kurumları, geleneksel hale getirdiği Altınşah Türkiye Geneli Ödüllü Satranç Turnuvası’nın dokuzuncusunu Mayıs ayında Makro ana sponsorluğunda, Signal’in de destekleriyle, Ankara Arena Spor Salonunda gerçekleştirdi.

Bu yıl turnuvada; kızlarda 3 ve genelde 4 olmak üzere 7 ayrı kategoride yapılan yarışmalar sonucunda toplam 225 sporcuya ödül verildi. Altınşah Türkiye Geneli Ödüllü Satranç Turnuvası, kategorisinde Türkiye’nin en büyük katılımının gerçekleştiği, en uzun soluklu ve en çok ödülün verildiği turnuva olma özelliğini taşıdı.

Eğitime ve gelişime son derece önem veren Signal, eğitimi ve eğitimciyi desteklemenin dışında, gençleri, sporu ve sporcuları da destekliyor. 2 gün boyunca Ankara Arena spor salonundaki standında, çocuklar, anne-babaları ve antrenörleri ile buluşan Signal, 4.000 adet ağız ve diş bakımı sağlığı ürünü dağıttı. Ayrıca Satranç Turnuvası sonucunda 4. olan sporcuya ise Signal özel ürünü olan, Signal ürünleriyle dolup taşan bir sepet hediye edildi.

 Turnuvanın ödül töreni esnasında, turnuvayı sponsorluklarıyla destekleyen firmalara da teşekkür plaketi verildi. Plaketleri, Unilever Signal adına, Unilever Türkiye Satış Direktörü Neslihan Nigiz aldı.