Son Dakika Haberler

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ FULYA SANAT KEREM GÖRSEV TRİO’YU AĞIRLIYOR

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ FULYA SANAT KEREM GÖRSEV TRİO’YU AĞIRLIYOR
Okunma : 142 views Yorum Yap

Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat, 8 Kasım Perşembe akşamı 20.00’de gerçekleşecek Kerem Görsev Trio konseri ile İstanbullulara müzik ziyafeti sunacak.

1995 senesinden günümüze kadar 14 albüm kayıt yapan dünyaca tanınan Jazz piyanisti Kerem Görsev, trio için düzenlediği bestelerinden, filarmoni orkestrası aranjmanlarına kadar akustik Jazz müziğinin farklı formatlarını
dinleyenleri ile paylaştı. New York, St. Petersburg, Londra ve İstanbul`da yaptığ kayıtlar, ülkemizde Jazz müziğinin geniş bir dinleyici topluluğuna ulaşmasını sağladı. Son albümü Therapy`i, Philarmonia London ile birlikte efsanevi Abby Road Stüdyolarında kaydeden sanatçıya Kağan Yıldız ve Ferit Odman’ın yanı sıra, iki grammy ödüllü saksafon sanatçısı Ernie Watts ve orkestra şefi Alan Broadbent eşlik etti.

Yurt dışında Pescera, Vilnius , Umbria Jazz ve Marciac Jazz gibi prestijli sahnelerde performans veren Kerem Görsev, ülkemizde de yoğun bir konser programı dahilinde çalışmalarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz dönem ünlü müzik televizyonu Mezzo Tv kayıtları için bir performans yapan Kerem Görsev Trio, uluslararası eleştirmenler tarafından büyük beğeni kazandı ve Mezzo Tv çekimlerinin hızlı bir yansıması sonucu Avrupa’da önemli sahnelerde performans gösterdi.

Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat’ta ağırlıklı olarak Kerem Görsev bestelerinden oluşan bir repertuarla sahne alacak olan Kerem Görsev Trio, artık her konserde bir standart haline gelen dinamik performansı ve yüksek enerjisi ile müzik severlere Jazz dolu bir gece yaşatacak.

PROGRAM:

Tarih: 8 Kasım 2012, Perşembe

 

Saat: 20.00

Yer: Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat

Bilet Fiyatları: 15-20 TL