Son Dakika Haberler

Boğaz’da sinema keyfi Sakıp Sabacı Müzesi’nde

Boğaz’da sinema keyfi Sakıp Sabacı Müzesi’nde
Okunma : Yorum Yap

Sakıp Sabancı Müzesi, Başka Sinema iş birliğiyle ‘Müzede Suare: Başka Renkler, Sesler, Yüzler’ açık hava film gösterimlerine ev sahipliği yapacak.

Dünya sinemasından ödüllü yapımları, bağımsız yerli ve yabancı filmleri kapsayan zengin programıyla 4-9 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğin biletleri Türkiye’nin kapsayıcılığı en geniş teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial’da.

Sakıp Sabancı Müzesi, sanatseverleri unutulmaz bir sinema deneyimi için açık hava gösterimlerine davet ediyor. Bu yıl, Sabancı Vakfı’nın katkıları ve Başka Sinema işbirliğiyle düzenlenecek olan ‘Müzede Suare: Başka Renkler, Sesler, Yüzler’ açık hava film gösterimleri, dünya sinemasından ödüllü yapımları, bağımsız yerli ve yabancı filmleri kapsayan zengin programıyla 4-9 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul’da sinemaseverlerle buluşacak. Etkinliğin biletleri Türkiye’nin kapsayıcılığı en geniş teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Sakıp Sabancı Müzesi’nin eşsiz açık hava mekânı Fıstıklı Teras’ta gerçekleşecek etkinlik, İstanbul’un muhteşem boğaz manzarası eşliğinde, büyüleyici bir seyir tecrübesine ev sahipliği yapacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)