Son Dakika Haberler

Dünyanın en ünlü DJ’leri Bob Sinclar ve Avicii konserlerine son 1 gün!

Dünyanın en ünlü DJ’leri Bob Sinclar ve Avicii konserlerine son 1 gün!
Okunma : 7 views Yorum Yap

Samsung’un insanı en iyi anlayan telefonu GALAXY S III, dünyanın en ünlü DJ’lerinden Avicii ve Bob Sinclar’in performans sergileyeceği partilerde tanıtılacak. Konserler, 30 Mayıs, Çarşamba akşamı Caddebostan ve Nişantaşı’nda eşzamanlı düzenlenecek.

29 Mayıs 2012, İstanbul– Samsung Electronics, doğadan ilham alarak tasarladığı yeni lider telefonu GALAXY S III’ü Türkiye pazarına sunuyor. Samsung, GALAXY S III’ün Türkiye’ye gelişi şerefine 30 Mayıs 2012, Çarşamba akşamı Caddebostan ve Nişantaşı’nda kutlama partileri düzenliyor. Etkinliklerle ilgili her türlü gelişmeyi http://www.dahanelergorecegiz.com/ adresinden takip edebilirsiniz.

Kullanıcısını tanıyan ve ne istediğini anlayarak karşılık veren GALAXY S III partileri, ünlü DJ’ler Bob Sinclar ve Avicii’nin canlı performanslarını ziyaretçilerle buluşturacak. İsteyen herkesin katılabileceği ücretsiz partiler, Power FM DJ’lerinin performansıyla başlayacak, sonrasında Nişantaşı’nda Bob Sinclar ve Caddebostan’da Avicii’nin büyüleyici performanslarına sahne olacak.

30 Mayıs’a kadar #dahanelergorecegiz hashtag’i ile paylaşımda bulunanlar arasından en beğenilen ve popüler olan tweet’ler Okan Bayülgen’in, 30 Mayıs akşamı, TV8’de, saat 23:00’te yayınlanacak Muhabbet Kralı programında paylaşılacak.

Hazırladıkları setlerle dünya listelerinde haftalarca “hit” olan DJ’ler Bob Sinclair ve Avicii’nin canlı performanslarını dinlemenin yanı sıra, dünyanın merakla beklediği GALAXY S III’ü ilk defa görme ve deneyimleme şansı elde edebilirsiniz. GALAXY S III’ün tanıtımı kapsamında, saat 22:00’de Rumeli Hisarı’nın 3 kulesine yansıtılacak olan video gösterisi de konser alanlarında canlı yayınlanacak ve etkinlikleri görsel bir şova dönüştürecek