Son Dakika Haberler

Sarıyerliler Derneği 10.Genel Kurulunu Yaptı,8.Defa Hayati Kaptanoğlu Dedi.

Sarıyerliler Derneği 10.Genel Kurulunu Yaptı,8.Defa Hayati Kaptanoğlu Dedi.
Okunma : 197 views Yorum Yap

Sarıyerliler Derneği merkezinde yapılan genel kurulda Divan Başkanı İbrahim Balcı,Sekreterler  Fahrettin Serdaroğlu ve Ahmet  Bekaroğlu dan oluştu.

Hayati Kaptanoğlu’nun aralıksız 14 yıldır başkanı olduğu Sarıyerliler Derneği bir dönem daha başkanla devam kararı aldı.

Kongreye CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Meclis üyesi Gökhan Zeybek, Erdal Sarıgöl, Mustafa Tok, Nasuh Aşantuğrul, AKP meclis üyesi Cemil Özbalta, CHP İl genel meclis üyesi İzzet Bayraktar, katıldı.

Sarıyerliler dernegi eski başkanlarından Sami Canel, Nizamettin Çehreli, Ali Ergenç kongreye iştirak ettiler.

Kongrede Hayati Kaptanoğlu, Sarıyerliler derneği artık kimseye muhtaç olmayacak yapıya kavuşmuştur, 14 yıldır aralıksız olarak  dernegimizde görev yapmaktan onur duymaktayım, bir dönem daha devam edeceğim, “Bu dernek, T.C Anayasının verdiği yetkilerle kurulmuş sivil toplum kuruluşudur. Siyasi bir dernek değildir. Kültür, Sanat, ve eğitim faaliyetlerimiz birçok branşta devam etmektedir. Yardımlaşma ve dayanışma ise derneğimizin vazgeçilmezidir. Sarıyer adına eylem planlarımız kendi çatımız altında bilinçlendirmeye yönelik toplantılar yapmaya devam ediyoruz. Çünkü biz aynı zamanda bir çatı derneğiyiz.”

8.kez görev kabul eden başkan Atatükçülüğümüzden kimseye  ödün vermiyeceklerini söyledi.

Temmuz ayının ilk haftası Atatürk’ün Sarıyer’e gelişini çırçıda piknik yaparak kutlayacağız tüm Sarıyerlilerin katılmalarını bekliyoruz dedi.

12 yıldır Sarıyerliler derneğinde yönetim kurulu üyesi olarak görev alan CHP Meclis Üyesi  Nasuh Aşantugrul bu dönem görev almadı.

Yeni yönetim kurulu Salı günü görev bölümü yapacaktır.

Yönetim Kurulu Üyeleri

Başkan Hayati KAPTANOĞLU

Hacı Mehmet BAYRAKTAR

İrfan KABAN

Nebi GÜNİNDİ

Ahmet ÇAKIR

Cemil BÜYÜKDURMUŞ

Cemil ÖZBALTA

İzzet ATKOŞTURANLAR

Mustafa BALCI

Canan ÇANAK

Muhteşem DORATLI

Kıvanç EKİNCİ

Mehmet GÜL

Hasan Ali ŞENDAĞ

Eyüp MARAŞ

DİSİPLİN KURULU

Erol ABİK

Necati YAZIR

Yusuf ŞEN

Basri DEMİRCİ

Ali ERGENÇ

DENETLEME KURULU

Suat UYSALLAR

Süleyman EKİNCİ

Hamdi ÖZKAN