Son Dakika Haberler

2. Bölge Aday Adayları Gizli Toplantı.

2. Bölge Aday Adayları Gizli Toplantı.
Okunma : 109 views Yorum Yap

page_adaylar_gizli_toplantıCHP Yerel seçimler için disiplinli çalışmalara başladı.
CHP İstanbul İl Başkanı Oguz Kaan Salıcı ve İl yönetim kurulu üyeleri, 2.Bölge İlçe Başkanları, ilçelerinin belediye başkanlığı aday adaylıkları için müracaat eden başkan adayları ile gizli toplantı yapıldı.
Ortaköy Kültür Merkezinde 11.00-13.00 arası gerçekleşen toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.
CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet DENİZ‘in katıldığı toplantıda Belediye Başkanı Aday adaylarından Av. Necati YILDIRIM, Dr. Cengiz ALP, Erol AYDIN, Ali İhsan ÖZDEMİR, Nazan ÖZBAYKAL, Güner ŞAHİN, M. İhsan TANYILDIZ hazır bulundular,
Edindiğimiz bilgilere göre, Toplantıda, “adayların kazanılmış belediyelerde mevcut belediye başkanları ile tartışmalı ve onları hedef göstererek politika yapmamalarını istediler, kazanılmış belediyelerde içimizden muhalif sesler çıkmamalıdır. Bunun seçmen üzerindeki etkisi %10 üzerinden değerlendirilmekte, bunun kazanılmış belediyelerin kayıplar ile karşı karşıya kalabiliriz, özellikle dikkat edilmesi gerektiği, seçimlerin bir ekip çalışması yani günümüzde bir parti koalisyonu olarak çalışması, bu çalışmaların ciddiyet içerisinde yürütülmesini istediler.”
Adaylar, birbirleri için farklı söylemlerde bulunmamaları istendi, projeler üzerinde çalışma yapılması, parti politikaları üzerinde çalışılması ve sadık kalınması istendi.
“Örgütü ile problem yaşayan aday istemediklerini” belirten il başkanı Oguz Kaan Salıcı, Bütün adaylara başarılar diledi.
2. bölge aday adayları gizli toplantısına görevde bulunan CHP Belediye Başkanları çağrılmadı.
Toplantıya katılmayan adaylar olduğu gözlemlendi.
Sarıyer Times