Son Dakika Haberler

3.Geleneksel Balık Şenliği Muhteşem Geçti.

3.Geleneksel Balık Şenliği Muhteşem Geçti.
Okunma : 94 views Yorum Yap

balik_festivalSarıyer Belediyesinin organizasyonunda gerçekleştirilen 3. Balık Şenliği Festivali Sarıyer Cumhuriyet meydanında yapıldı.
Sarıyer Belediyesinin yanı sıra, Engelliler Derneği, Sarı Platform, Sarıyerliler Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Maden Mahallesi Güzelleştirme Kültür Sosyal Yardım Derneği, Çağdaş Boğaziçi Sitesi, Ayazağalılar Sivil Toplum Kuruluşları destek verdiler, Festivale Güler Sönmez resim sergisi ile destek verdi.
Geleneksel hale gelen etkinlik öncesinde düzenlenen “Oltanı Kap Gel” adlı balık tutma turnuvasına katılan amatör balıkçılar denize olta attı. En büyük balık ve en çok balık yakalama dallarında dereceye giren yarışmacılara Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından birer olta takımı ve yağmurluk hediye edildi.
Festival boyunca Levrek, Çupra balığı ve helva ikram edildi.
Oltanı Kap Gel” adlı balık tutma turnuvasına katılan amatör balıkçılar denize olta attı. En büyük balık ve en çok balık yakalama dallarında dereceye giren yarışmacılara Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından birer olta takımı ve yağmurluk hediye edildi.
DSC_2987DSC_2944DSC_2939DSC_2930DSC_2901DSC_2894DSC_2881DSC_2874DSC_2870DSC_2850DSC_2844