Son Dakika Haberler

4 DEĞİL 12 CANLI BOMBA VAR

4 DEĞİL 12 CANLI BOMBA VAR
Okunma : 155 views Yorum Yap

Umitozdag

CANLI BOMBA 4 DEĞİL 12 GİRİŞ VAR

MHP’li Ümit Özdağ, beraberinde MHP il başkanı Muhittin Taşdoğan ve milletvekili adayları ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Yürüttükleri çalışmalara ilişkin bilgiler veren Ümit Özdağ, Türkiye’ye sızan IŞİD militanı sayısının açıklandığı gibi 4 değil, 12 dir.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİMLİĞİNE SAHİP

Türkiye’ye 1’i yabancı uyruklu kadın 3’ü Türk erkek olmak üzere 4 IŞİD militanının sızdığının açıklandığını hatırlatan Ümit Özdağ, gerçekte bu sayının 12 olduğunu ileri sürerek şöyle dedi: “Türkiye’de AKP hükümetinin hoşgörüsü sayesinde dar toplumsal ve finansal altyapı oluşturan IŞİD’in uçak ve gemi kaçıracak altyapısı yok. Türkiye’ye sızan IŞİD’li sayısı 4 değil 12’dir. Bunların büyük bölümü Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanına sahip ancak sahtedir.

GAZİANTEP’TEN GİRİYORLAR

Türkiye’ye kısa aralıklarla 4 ve 8 kişilik 2 grup halinde Suriye sınırından sızmış, Gaziantep üzerinden Türkiye’ye yayıldığı tahmin ediliyor. Ne kadarının Gaziantep’te olduğu veya olup olmadığı konusunda kesin bir şey söylemek mümkün değil. İlk 4 kişilik grubun Türkiye’nin ne kadar derinliğine duhul ettiğini bilmemekle beraber polisin her yolu ağır denetime aldığı görülüyor. Önceki gece veya dün sabaha karşı Türkiye’ye giren 8 eylemciden oluşan ikinci grubun nerede olduğuna dair herhangi bir emare bulunmuyor. IŞİD’li teröristler uçak ve gemi kaçırmak değil gerçekleştirebilirlerse Ankara’da yapmış olduğu türden kitlesel katliamı amaçlıyorlar.

ANALİZ DEĞİL İSTİHBARAT BİLGİSİ

Bu söylediklerim analiz değil, devlet ve istihbaratta olan bilgilerdir. Türkiye’nin bunu bilmeye hakkı var ve bu paylaştıklarım bildiklerimin hepsi değil.”