Son Dakika Haberler

5 Günde 5 Aylık İlerleme

5 Günde 5 Aylık İlerleme
Okunma : 24 views Yorum Yap

image

İKİ RESİM ARASINDAKİ FARKI BULUNUZ

imageCHP Sarıyer Belediyesi Meclis üyelerinin şantiyeleri ziyaret ettiği ve çalışmalar hakkında bilgi aldığı Cuma günü ile Beş gün sonra Çarşamba günü yapılan meclis toplantısından sonra Sarıyer Belediyesi Başkanlık Binasının bugünkü durumu.

7/24 FULL TİME ÇALIŞIYORLAR

Müthiş bir hızla ilerleyen Başkanlık binası şantiyesi 7/24 çalışıyor. Aynı şekilde Başkan Şükrü Genç ve Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek dönüşüm olarak 12 saat ara ile şantiyede görev başında bulunuyorlar,

Başkan yardımcıları şimdiden toplantılarını Şantiye binasında yapıyorlar. Gece ve gündüz sürekli ziyaretçi akınına uğrayan inşaat resmen görücüye çıkmış durumda..

image

BİR SAAT SONRAKİ AŞAMA BİLİNMİYOR

Cuma günü ile çarşamba saat 16.00 arasında gerçekleşen operasyonda son bir saatte ne kadar ilerleme kaydedildiği bilinmiyor. Herkes büyük yarış içerisinde ve yarın sabah ne kadar ilerleme kaydedildiğini ancak yerinde görerek inceleyebileceğiz..

BUGÜNKÜ DEĞERİ 500 Milyon

Bugünkü değeri 500 milyona ulaşan Sarıyer Belediyesi Başkanlık binası 2 yıl sonra açılışında maddi değer olarak Belediyenin en büyük değedeki eseri olacak.

2014 mayıs ayında meclisten 87 milyon borçlanma isteyen ve kabul gören teklif, Ankarada bilinmeyen nedenlerle durduruldu. Sarıyer Belediyesi buna ragmen önlem ve acil ihtiyaç olarak kendi özkahnak ve bütçesinden fedakarlık yaparak borçlanmadan binayı bitirmeye çalışıyor.

BORÇSUZ BİTİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR

Ayazağa’nın bağlanması ile Kasım ve Mart emlek gelirleri ile borçsuz ve kendi kaynakları ile yapılmasına devam eden Binanın Sarıyer Belediyesi Tahmin edilenin ötesinde borçsuz olarak bitirilmeye çalışılıyor…

CHP Sarıyer Belediyesi Meclis üyelerinin şantiyeleri ziyaret ettiği ve çalışmalar hakkında bilgi aldığı Cuma günü ile Beş gün sonra Çarşamba günü yapılan meclis toplantısından sonra Sarıyer Belediyesi Başkanlık Binasının bugünkü durumu.

Büyük hızla ilerleyen inşaatın bir hafta sonraki durumu şimdiden merak ediliyor…