Son Dakika Haberler

52 İŞ ADAMININ MAL VARLIKLARINA EL KONDU

52 İŞ ADAMININ MAL  VARLIKLARINA EL KONDU
Okunma : 161 views Yorum Yap

Malvarlikleri
 
Ankara 3. Sulh Ceza Hakimliği, 52 şüphelinin mal varlıklarına tedbir kararı verdi. Listede, Ankara’nın birçok AVM ve iş merkezinin sahipleri bulunuyor.
İŞTE TEDBİR KONULAN 52 İSİM
SÖZCÜ’nün edindiği bilgiye göre mal varlığına el konulan 52 isim şunlar:
Muhammet Ramazan Yiğitoğlu, İsmet Aksoy, Çetin Hakkı Şaşmaz, Bülent Sırtaş, Süleyman Savat, Mutlu Şahin, Melih Nurol, Suat Keskin, Namık Delibaş, Mehmet Ali Başdurak, Yunus Uyanık, Erol Oral, Murat Alkar, Yusuf Yıldırım, Şenol Kervanoğlu, Züyebir Kaya, Kamil Demirkapı, Ayhan Demiray, Veysel Çetinkaya, Mehmet Emin Kortak, Hüseyin Altaş, Aydın Ateş, İbrahim Özdemir, Mehmet Kara, Efsun Önal, Bülent Çiçekli, Altay Utkan, Süleyman Serkan Hasırcıoğlu, Şaban Aksöyek, Hamdi Akın İpek, Bahadır Öztürk, İsmail Kökbulut, Ali Serdar Hasırcıoğlu, Ayhan Yurttaş, Hüseyin Erdem, Mehmet Rasim Kuseyri, Selim Elmasoğlu, Hasan Burak Sertcan, Ali Fuat Bilkan, Şaban Yörüklü, Ahmet Ertürk, Salih Yaylacı, Cafer Tekin İpek, H.Bülent Olcay, Erkan Ertosun, Rahmi Bıyık, Ömer Akgül, Yusuf Sarıca, Mehmet Katırcı, Mahir Köseler ve Abdülkadir Şengün.”
AYNI GÜN YANGIN ÇIKTI
3.Sulh Ceza Hakimliği kararı verdiği gün Çukurambar’da bulunan Ambrosia İş Merkezi’nde ‘şüpheli’ bir yangın çıktı. Çünkü bu iş merkezi mal varlığına el konan ve yurt dışında kaçak olan Ömer Akgül tarafından yapıldı. Akgül ve yine listede yer alan Yusuf Sarıca’nın ofisleri de bu iş merkezinde bulunuyor.
AVM SAHİBİ
Mal varlığa el konan Mehmet Katırcı, Kayserili ünlü bir işadamı. Kentpark AVM’nin büyük ortağı ve tekstilci. Mehmet Katırcı aynı zamanda Bank Asya’nın küçük ortaklarından. İncek’te bulunan 36 katlı Uptown projesi de Katırcı ailesine ait.