Son Dakika Haberler

AB Projelerinin Mimarı Seçkin Özdemir Eyüp Belediye Başkanlığı Aday Adayı

AB Projelerinin Mimarı Seçkin Özdemir Eyüp Belediye Başkanlığı Aday Adayı
Okunma : 174 views Yorum Yap

Seçkin Özdemir Sarıyer CHP meclis üyesi Seçkin Özdemir Eyüp Belediye Başkanlığına aday olarak siyasete bir adım daha attı. Sarıyer de AB projeleri kapsamında ve siyasi düşüncesi ve tavrı nedeniyle ilişkilerinde farklılıklar göstererek, sarıyer siyasetinin temiz yüzü olan Seçkin Özdemir siyasi yaşamında hedef büyüterek Başkanlığa aday oldu.
CHP siyasetinin alt yapıdan gelen “Yeni Jenerasyon” siyasetçisi hedeflerinin temiz toplumda “gezi direnişinin”kazanımlarını sunmak için yola çıkıyor.
Her zaman yenilikçilik ve proje bazlı çalışan, Genç ve dinamik siyasetçi, 5 yıl süren meclis üyeliği tecrübesini Başkanlıkla taçlandırmak için yol çıkıyor, Sarıyer Belelediyesinin AB projelerinin mimarı olan Özdemir, Sarıyerde yapmış olduğu çalışmalar yapacaklarının teminatı olarak kabul ediliyor.
CHP Istanbulda yeni nesil gençlerden siyasete kazandırılan, umut vadeden gençler olarak kabul edilen, siyasetin aktif olarak ve yerelde yürütülen çalışmaların, ilişkilerin CHP’nn istanbulda kazanmak üzerine kurulması gerektiğini, sadece bir kesimin değil, Gençlerinde CHP ağır ağbi siyasetinde artık farklılıkların ve farkındalıkların görülmesi gerektiği, bu seçimlerin mutlak kazanılması ve AKP. Iktidarının artık zoraki yaptırımlarına karşı, kişisel özgürlüklerin, Yaşam standartlarının yeniden düzenlenmeye çalışıldığı, Barış ve özgürlükler diyerek Sosyal Demokrat ve Kemalist toplumun özgürlüklerinin vede Cumhuriyet kazanımlarının yok edildiği 12 yılık AKP diktatöryasında CHP li gençlerin devrim kararı alması gerektiği ve bu seçimlerin mutlaka kazanılması gerektiğini bilen Genç Siyasetçi, İstanbul’u kazanabilmek için tüm gençleri birlikte çalışmaya ve arzuladığımız hedefe ortak akılla birlikte yürümeye davet ediyor.
CHP’nin ve İstanbul’un genç ve aktif siyasetçilere ihtiyacı var! bu şansı Eyüp halkının değerlendireceğini umut ediyoruz..