Son Dakika Haberler

ANADOLU EZGİLERİ, İSTİNYE’Yİ İNLETTİ

ANADOLU EZGİLERİ, İSTİNYE’Yİ İNLETTİ
Okunma : 12 views Yorum Yap

imageSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Geleneksel İstinye Ramazan etkinliklerinde Sarıyerlilerle buluşuyor, Hergün farklı bir mahalede iftar yemekleri düzenleyen Başkan Şükrü Genç, her akşam İstinye tersanesinde yapılan etkinliklerde vatandaşlarla birlikte      olarak halkın içinde, herkesle yakın ilişkiler içinde olarak vatandaşları. Sorunları nı dinliyor.

imageRamazan etkinlikleri çerçevesinde İstinye eski tersane alanında Sarıyerlilerle buluşan Yasin Yeşil ve Grup Revan, kemençe ve bağlama eşliğinde söyledikleri türkülerle alanı dolduran yurttaşlara müzik ziyafeti verdi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, sanatçılara çiçek takdim etti.

Başkan Genç: Çocuklarımızı uyuşturucu belasından kurtaracağız.

imageSanatçı Yasin Yeşil’e çiçek takdim etmek ve teşekkürlerini iletmek için sahneye çıkan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyerli aileleri çocuklarının kötü alışkanlıklara bulaşmaları veya bulaştırılmaları ihtimaline karşı dikkatli olmaya çağırdı. Uyuşturucu belasına karşı açtıkları savaşı mutlaka kazanacaklarını söyleyen Başkan Genç, anne ve babalardan manevi destek istedi.

Etkinlik alanını gezen Başkan Genç, vatandaşlarla sohbet etti. Stantları da ziyaret eden Başkan Genç yurttaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Genç daha sonra Tunca Derneği standında dernek yetkilileriyle yorgunluk çayı içti.