Son Dakika Haberler

ANAHTARI TESLİM ALMAYA GİDİYORUM

ANAHTARI TESLİM ALMAYA GİDİYORUM
Okunma : 69 views Yorum Yap

sarigul_sariyerde

Sarıyerde ön seçim heyecanı sürüyor. CHP Aday adayları Sarıyer CHP ilçe teşkilatını ziyarete geliyor ve, siyasi hedeflerini anlatıyorlar.

Mustafa Sarıgül CHP Sarıyer İlçe Teşkilatını ziyaret etti ve partililerle konuştu. Seçimlere kazanmak için girdiğini belirten Sarıgül AKP’den anahtarı teslim alacağım dedi.

Tarabya Otelinde partililere ve CHP Sarıyer mahalle temsilcilerine yemek veren Mustafa Sarıgül burada yapmış olduğu konuşmada, uzun yıllar partide vermiş olduğu mücadeleyi anlattı.

 MAHALLE TEMSİLCİSİNİN EKONOMİSİ GÜÇLÜ OLMALI

Partililere seslenen Sarıgül, partimizin mahalle temsilcilerinin hiçbir sorunu olmamalı, ekonomik olarak güçlü olmalı, eğer partimizin temsilcisi güçsüz olursa toplum karşısına mahçup çıkıyorsa bu seçimleri alamazsınız. İktidar güç demektir. Seçilirsem partimin ve mahalle temsilcilerimin, örgütümüzün böyle bir sorunu olmayacaktır dedi.

Kuşlar sürüleri ile uçarlar. Bizlerde sizinle birlikte uçacağız, Ben 80 öncesi CHP gençlik kollarından başlayan bir yolculuktan geliyorum. O günün şartlarında nasıl başarı elde ettik biz? Birincisi lider, ikincisi kadro, üçüncüsü ise Ecevit vardı. Çok iyi bir kadro kurmuştu, lider çok iyi de olsa kadro yoksa bir şey yapamaz, kuş sürüleriyle uçar.

“Parlamentoda; meclis araştırmalarında, soru önergelerinde, kanun tekliflerinde, gündem dışı konuşmalarda, plan- bütçe komisyonunda partimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Bana parti içinde oy versin ya da vermesin, hep sen benim mücadele arkadaşımsın, sana nasıl yardımcı olurum diye sordum.”

 

ANAHTARI TESLİM ALMAYA GİDİYORUM

“Ben Ankara’ya AKP’den anahtarı teslim, almaya gidiyorum. Bunu sağlayacağız, bunu sağlamanın en önemli yolu evin içini huzurlu hale getirmek. Karşınızda CHP mektebinden yetişmiş, gençlik kolu başkanlığı yapmış, ilçe başkanlığı yapmış, il başkanlığı yapmış, milletvekilliği yapmış partinin her kademesine ön seçimle gelen bir kardeşiniz var. Çünkü ben haktan yana hukuktan yana adalet duygusundan yana ötekisi olmayan bir anlayışta CHP’mizi Ankara’da iktidar yapmak için yola çıktım”dedi.

mustafasarigul_1 mustafasarigul_4 Mustafasarigul_5