Son Dakika Haberler

Arınç’ın Aklı Nerde? Dayanamayıp Direğe Çıkıyorlar

Arınç’ın Aklı Nerde? Dayanamayıp Direğe Çıkıyorlar
Okunma : 88 views Yorum Yap

DiregecikiyorlarKadın düşmanı büyük üstad Alim Bülent Arınç , kadınlar için yapmış olduğu ” kadınlar sokaklarda kahkaha atmamalıdır” açıklmasından itibaren sosyal paylaşım sitelerinde farklı tepkiler almış ve güneüdem yaratmıştı.

Kadınlar tepki olarak kahkahalı resimler paylaşarak tepkilerini dile getirdiler.

Sevgilileri ile tatile çıkan kadınlar diyerek büyük suçlamalarda bulunan Bülent Arınç, kadınlarda ” direk fantazisi kurdu”

 

KAFAYI SEX İLE BOZDU

Kocasını bırakıp tatile çıkanlar, direği gördüğünde dayanamayıp direğe çıkanlar… Böyle bir hayatın içinde siz olabilirsiniz, size kızmanın ötesinde acıyabilirim’ dedi.

“O KONUŞMADAN BİR KISMI ALARAK…”

Bir bayramlaşma töreni yapıldı. Şükrediyorum ki, 1,5 saate yaklaşan konuşmayı tamamen veren haber kanalları olmuş. Bazı insanlar 1,5 saatlik konuşmadan bir kısmı alarak eleştiri yapabiliyorlar. Ne kadar iğrenç ne kadar temelsiz bir yakıştırmadır o konuşmanın tamamını dinleyenler bunların farkına vardırlar.

“KADINLAR KAHKAHA ATMASIN DEDİYSEM…”

Bunlara cevap vermeyi kabul etmem. O sizlerinki de arkasında duruyorum.
Konuşmanın tamamını dinlesinler ve o konuşmamda insanların hayatına müdahale var mıdır karar veresinler. Faydalı bir konuşma yaptığımı düşünüyorum. Sadece Kadınlar kahkaha atmasın demişsem çok akıl dışı bir iş yapmışımdır. Ama orada görgü ve ahlak kurallarıyla ilgili bir konuşma yaptım.

“KADINLARI KÜÇÜMSEYECEK BİR ŞEY SÖYLEMEDİM Kİ”

Bazı davranışlar suç olmasa bile ayıp olur. Bunları da bana göre güzel misallerle anlattım. Sadece kadınlara yönelik birkaç hatırlatma değil. Ben orada asıl erkekleri de muhatap alıyorum kendime. Ben şu ana kadar gözyaşlarıyla telefon açıp ruh dünyamızı anlattınız diyenlerin yanında twitterda alay konusu yapanlar da var. Bu yaşıma geldim kadınları küçümseyecek bir şey söylemedim ki.
Benim orada söylediğim şey insanların etik davranışlar içinde bulunması gerektiğidir. Ama toplumda hiçbir şekilde sınır tanımayan cinsel özgülükten başlayıp her şeyi her yerde yapabileceğini savunanlar var. Beğenmediğim şeyler olsa da ben onların hayatlarını kendi özgürlük alanları olarak görüyorum.

“KOCASINI BIRAKIP TATİLE ÇIKANLAR, DİREK GÖRÜNCE DAYANAMANLAR”

Bazı sanatçılar var bunlar yapay kahkahalar atıyorlar. Bunun da fotoğrafını çekip bana gönderiyorlar. Gerçek kahkahalar var ve bunlar insanı rahatlatır. Ama bunlarınki yapay. Kocasını bırakıp sevgilisiyle tatile çıkanlar direği gördüğünde dayanamayıp direğe çıkanlar… Böyle bir hayatın içinde siz olabilirsiniz. Size kızmanın ötesinde size acıyabilirim. Sizin hayatınıza ancak ağlanabilirse yerini bulmuş olabilir diye düşünüyorum.