Son Dakika Haberler

“Atatürkçülere Duyurulur” Sedat Özsoy, Din Adına Hizmet Edecekmiş.

“Atatürkçülere Duyurulur” Sedat Özsoy, Din Adına Hizmet Edecekmiş.
Okunma : 111 views Yorum Yap


sedat_0zsoy_6754AKP Sarıyer’e bir yeni aday adayı daha müracat etti.

Sarıyer siyasetinin her dönem parti değiştirmesi ile ünlü ismi Sedat Özsoy yine parti değiştirerek bu sefer AKP’den aday adayı oldu.

DİN ADINA HİZMET EDECEKMİŞ..

Sarıyer halkı, Sarıyer de bir dönem başkanlık yapan ve kamuoyunda “Sedatçılar” olarak bilinen, görevde iken “ kaynak aktarımları ile meşhur” ekibin zaman içinde Cumhuriyetçi olarak gözükmeleri ve siyaseti CHP içerisinde yapanlar ve Sedat Özsy’u partiler üstü görenler bugün şaşkınlığını gizleyebilecekler mi?

Din adına hizmet edecek olan Sedat Özsoy, Cumhuriyetçi çoğunluk olan yakın çevresi ne düşünüyor. 20 20 yılın ılımlı siyasetçisi bugün Din adına hizmet edeceğini açıklarken her zaman destek veren Sarıyer Halkı ve Sedat Özsoy’u destekleyen Atatürkçüler vermiş olduğu destekten pişman oldular mı?

ANDIMIZ’I KALDIRANLARA HİZMET EDECEK

Cumhuriyet büyük kazanımları olan, Atatürk devrimlerini ve rejimini parça parça yok eden, Cumhuriyetimizin, tarih içinde yok olmasına çalışan Cemaatlerin, Sarıyer’in tüm değerli kazanımların dinci çevreye peşkeş çekilmesine olanak sağlayan hükümetin, bugün Sarıyer halkı içinde hükümete tepki gösteren “sözde sedatçıların”  nasıl tepki verecekleri merak ediliyor.

İNŞANLLAH, MAŞALLAH, AMİN SESLERİ İLE ADAY OLDU

Sedat Özsoy  AKP Sarıyer Belediye Başkan aday adaylığına müracaat etti.

Sedat Özsoy basın açıklamasında partililere, “Rabbim bize yapacağımız, alacağımız görevleri hayırlısıyla nasip etsin, tüm adaylarımıza, şahsıma da hayırlısıysa nasip etsin. Çünkü bu önce benim için dini bir görevdir. Topluma, sizlere hizmet etmek dini bir görevdir. Ben 30 senelik siyasi hayatımda hep buna dikkat ettim. Bunun içinde 5 sene belediye başkanlığı görevim var. Sizlerle aynı partide olmuşuz olamamışız benim için hiç önemli değil. Benim için insan önemli. Hiç kimseyi birbirinden ayırmadan 5 senelik görevimi tamamladım. Bu gün de aranızdaysam AK Parti gibi Türkiye ve dünyada marka olmuş bir parti beni bünyesine kabul ettiyse, önce Başbakanımıza, sonra İlçe Başkanımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve İlçe Başkanımıza ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, tüm üyelerimize ve bizi destekleyen herkese canıgönülden teşekkür ediyorum. Çünkü bu iş tek başına değil, yalnızca Sedat Özsoy’la olmaz. Bu iş birlik görevidir. Ve bu birlik de burada gördüğümüz arkadaşlarla, her mahallede büyük bir mücadele ile başarılabilir. Bu görev bana tevdi edilir, üst makamlarda kabul görürse, bu bayrağı alıp da sizlerle beraber yola çıkarsam inşallah, inanıyorum ki AK Parti’nin bayrağını Sarıyer’de en üst noktaya dikeceğiz ve sizlerle birlikte en güzel hizmeti vereceğiz.”