Son Dakika Haberler

“ATMA DEĞERLENDİR. TÜKETİMİ AZALT MUTLU OL”

“ATMA DEĞERLENDİR. TÜKETİMİ AZALT MUTLU OL”
Okunma : 107 views Yorum Yap
SİTE KURS
SİTE KURS

Sarıyer  Belediyesi ve Sarıyer Garage Sale Ekibi iştirakinde düzenlenecek olan İstanbul İkinci El Festivali, 7 farklı Yardım Kuruluşunun da standları dahil 250 stand ve “ATMA DEĞERLENDİR. TÜKETİMİ AZALT MUTLU OL. DÜNYAYA DAHA AZ KARBON AYAK İZİ BIRAK “ mottosuyla 4 Ekim 2015 Pazar günü Radyo Müzik medya sponsorluğunda Kilyos’ta düzenleniyor.

Çeşitli aktivitelerin de yapılacağı festivalde, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve diğer Belediye yetkilileri etkinlik alanını ziyaret edecek, ünlü modeller yardım kuruluşlarının standlarında bulunarak desteklerini verecekler. İş dünyasının başarılı hanımlarının da yardım amaçlı gardroplarının kapılarını açtıkları bu organizasyon çok ses getirdi.

Organizasyonda yer alacak yardım masaları; Türkiye Yardım Sevenler Derneği Beykoz Şubesi, Yedikule Liolar Derneği, Sarıyer Lisesi Mezunlar Derneği, İyilik Melekleri Derneği, Lösemili 4 yaşındaki çocuğumuz Aylin için yardım masası ( Gönüllü masa), EÇADEM ( Engelli Çocuk ve Ailelerine Destek Merkezi) olacaktır.  Diğer standlar kendileri adına satış yapacaklardır.

Zekeriyaköy B-Fit Spor merkezi tarafından etkinlik günü Zumba gösterisi yapılacaktır.
Alp Şen Vakfı’nın da bir standla hazır bulunacağı festival şimdiden 7500 kişinin aktivite takviminde yerini aldı.

TARİH: 4 EKİM 2015 PAZAR

YER: KİLYOS YOLU – ŞÖMİNE RESTORAN

Aslı Kamber Tuzcuoğlu- Hülya Yavuz Tuncay

İletişim: 0533 378 09 10