Son Dakika Haberler

Aziz Babuşçu, Sarıyer Kulübü – İSKİ Sorununu Salih Bayraktar Çözecek

Aziz Babuşçu, Sarıyer Kulübü – İSKİ  Sorununu Salih Bayraktar Çözecek
Okunma : 15 views Yorum Yap

AzizbabuscuAKP 2. Bölge Millet vekili adayı Eski il başkanı Aziz Babuşçu ve İsmail Ergüneş Genel Seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer’i ziyaret etti.

Sarıyer ilçesini ziyaret eden ve mahalle çalışmalarında Sarıyer AKP İlçe teşkilatı ile birlikte çalışmalar yürüten Aziz Babuşçu, Sarıyer merkez camii’nde öğle namazını ardında Sarıyer Spor Kulübü kafeteryasını partililerle ziyaret etti.

AKP Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve ilçe yöneticileri Cemil Özbalta,İsmail Bülbül Ali Torlak, Ümit Şanlav ve yöneticiler ile Avcılar Eski Belediye Başkanı Tahsin Salihoğlu hazır bulundular.

AKP Millet Vekili Adayı Aziz Babuşçu’ya Sarıyer Spor Kulubü’nün Sarıyer kulub binasi ile İSKİ ‘nin 30 yıldır devam eden yer sorununun bir an evvel halledilmesi gerektiğini ve bunun için çalışmalar yapılması ve kolaylıklar sağlanması istendi. İSKİ ile Sarıyer Spor Kulübü arasında yaşanan sorunu uzun yıllar yöneticilik yapan ve şuan AKP ilçe Başkanı olan Salih Bayraktar’ın yakınen bildiği belirtildi.

Aziz Babuşçu,Bu konu Salih Başkanımızın bilgisi dahilinde olduğu ve Sorunu çözümü için gereken takibi yapacağı ve kendisinin gerekeni yapacağını belirtti.