Son Dakika Haberler

Başarılı Kızlar Evlerine Dönüyor

Başarılı Kızlar Evlerine Dönüyor
Okunma : 144 views Yorum Yap

basarili-kizlarimizdan-eglenceli-final_6Her yıl başarılı öğrencileri Turban Tesislerinde ağırlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Bu yıl yeniden bir araya getirdiği öğrencileri Turban tesislerinde ağırladı.

Sarıyer Belediyesi tarafından 2013-2014 eğitim-öğretim yılı sonunda Sarıyer genelinde 27 ilk ve ortaokuldan toplam 200 başarılı kız öğrencinin Kilyos Sosyal Tesisleri’ndeki 1 haftalık tatilleri eğlenceli bir final akşamıyla sona erdi.

Başkan Yardımcısı İsmail Erdem’den başarılı kızlara madalya
Tatilin keyfini çıkaran ve 1 haftalık süreyle gönüllerince eğlenen kızlarımız ayrıca Voleybol, Masa Tenisi ve Satranç gibi çeşitli spor aktivitelerine de katıldı. Aktiviteler çerçevesinde gerçekleştirilen spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilere madalya ve kupa töreni yapıldı. Kamp sorumluluğunu üstlenen Mehmet İpgin İlköğretim Okulu Müdürü Selçuk Yücel’in sunuculuğunda gerçekleşen kutlama gecesinde, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Kenan Keskin, Melek Yaşar, Sarıyer Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Nüvit Demircan, Müdür Yardımcısı Firdevs Aydın ve Kilyos Sosyal Tesisleri Müdürü Fatih Karadereci başarılı öğrencilere madalya ve kupalarını verdiler.
Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun ve Meclis Üyesi Mustafa Balcı’nın da katıldığı gecede kısa bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı İsmail Erdem’in “Başkanımız Şükrü Genç’ten sizlere selam ve sevgi getirdim” sözlerine karşı salonda alkış tufanı koptu. Erdem, konuşmasının sonunda emeği geçen öğretmenlere, görevlilere ve başarılı bir kamp sezonu geçiren kız öğrencilere teşekkür etti.