Son Dakika Haberler

Başkan Hayrettin Dereli, Bağımsız Yaşamak İstiyoruz..

Başkan Hayrettin Dereli, Bağımsız Yaşamak İstiyoruz..
Okunma : 40 views Yorum Yap

imageSarıyer Ortopedik Engeliler ve Dayanışma Derneği Başkanı ve CHP Sarıyer Meclis Üyesi Hayrettin Dereli, Dernek merkezinde düzenlemiş olduğu sucuk ekmek partisi düzenledi.

Hayrettin Dereli, engelliler olarak bağımsız yaşama hakkımızı savunuyoruz, engellerin ortadan kaldırmak, bireyleri mutlu etmek, motivasyonumuzu yüksek tutmak zorundayız, bugün Sucuk ekmek etkinliğinde güler yüzlü insanların oluşu, bizlere destek veren ve bu mücadeleye gönülü olarak katılan dostlarımızla birlikteyiz.

Sarıyer Ortopedik Engeliler ve Dayanışma Derneği Başkanı Hayrettin Dereli tarafından düzenlenen etkinliğe CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, İstanbul 2. Bölge Miletvekili Aday Adayı Dr. Cengiz Alp, CHP Sarıyer İlçe Başkan Yardımcıları Rıfat Elmas ve Yeter Büyükdurmuş, Sarıyer Belediyesi CHP Meclis Üyesi Mustafa Balcı, Sarıyer Belediyesi CHP Meclis Üyesi Nihal Nevruz, Sarıyer Belediyesi CHP Meclis Üyesi Merdan Ali Gürkan, Sarıyer Belediyesi CHP Meclis Üyesi Salih Akıncı, CHP Sarıyer Engelliler Komisyonu Başkan Yardımcısı Aysun Deniz, CHP Büyükdere Mahalle Başkanı İsmail Mırık, Sarıyer Ortopedik Engeliler ve Dayanışma Derneği Yönetim Üyesi Hatice Sağlam ve çok sayıda Sarıyerli katıldı.