Son Dakika Haberler
“width=“1080

Sarıyer Belediyesi Personel Alımları

Sarıyer Belediyesi Personel Alımları
Okunma : 8.513 views Yorum Yap

İŞKUR üzerinden yayınlanan kamu personeli alım ilanına göre kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere  2 unvanda toplamda 6 personel alınacağı belirtiliyor.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımı aşağıdaki gibidir

3 Veteriner Hekim ve 3 Veteriner Teknikeri/Teknisyeni olarak kurum bünyesinde görevlendirilecektir.

İlana başvuru yapacak adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 7 Mart 2021 tarihine kadar (7 Mart dahil) yapabileceklerdir.

Adaylar başvurularını nereye ve nasıl yapacaklar

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan başvuru formunu doldurmak suretiyle kurum e-posta adresine mail olarak yapılacaktır.

Veteriner Hekim için aranan nitelikler (3 personel)

Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak, Klinik tecrübesi olan, hayvan muayene ve ameliyatlarını yapabilen, 28 – 45 yaş arasında olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve İl Özel İdareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. maddesindeki şartları taşıyor olmak aranmaktadır.

Veteriner Teknikeri/Teknisyeni için aranan nitelikler (3 personel)

Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak, Klinik tecrübesi olan, hekime tedavide yardım edebilecek, 24 – 40 yaş arasında olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve İl Özel İdareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. maddesindeki şartları taşıyor olmak aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru formu (Başvuru kılavuzunun ekinde mevcuttur) ve 1 Adet fotoğraf istenmektedir.

İstanbul Sarıyer Belediyesi Başvuru kılavuzu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)