Son Dakika Haberler

Beyaz Martılar Kupada Gruplara Yükseldi

Beyaz Martılar Kupada Gruplara Yükseldi
Okunma : 77 views Yorum Yap

imageSarıyerspor Bahri Kaya ile anlaştıktan sonra ilk maçında mükemmel oynadı ve Orduspor’u 1-0 yenerek Türkiye Kupasında gruplara kaldı.

Türkiye Zıraat Kupasında Orduspor karşısına çıkan Sarıyer ağır hava şartları ve sahanın oldukça kötü olmasına rağmen göstermiş olduğu mücedele ile kondisyon üstünlüğü sonucu İyi oyun ile dahadan galip ayrılmayı bildi.

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında evinde Orduspor’u ağırlayan ekibimiz Sarıyer ilk yarısı golsüz sona eren karşılaşmada Soner Ergençay’ın 78. dakikada nefis füzesi ile 1-0 mağlup ederek gruplara kalmayı başardı.

Kaleci Osman Kurtulmuş ve Soner Ergençay’ın yıldızlaştığı maçta Sarıyer Takım olarak iyi gözüktü.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Orduspor  Yöneticileri ile birlikteydi, CHP İstanbul Gurup Başkanı Ertuğrul Gülsever Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı, Sarıyer Kulübü 2. Başkanı Gökan Zeybek’in davetlisi olarak maça katıldı,CHP İBB meclis Üyesi Ali Rıza Yılmaz, İlçe Milli Eğitim müdürü şeref tribününde maçı seyredenler arasındaydı.

Hakemler: Hakan Akmısır, Fatih Söyler, Gökmen Baltacı

Sarıyer: Osman, Eser (Dk. 62 Gürhan), Yaşar, Muhammed, Gökhan, Günay (Dk 90+2 Mustafa), Soner, Sami, Hakan (Dk. 90+3 Emre Karaman), Eray, Fırat

Orduspor: Alişan, Tandia, Adem, Yusuf, Yasin Ozan (Dk. 72 Ufukhan), Yasin Şahan, Mesut (Dk. 45 Metin), Ziya, Volkan, Cemre, Serdar (Dk. 46 Ümit)

Gol: Dk. 78 Soner (Sarıyer)

Sarı kartlar: Dk. 80 Yasin Şahan, Dk. 90+2 Adem (Orduspor), Dk. 90+1 Osman (Sarıyer)

image

image