Son Dakika Haberler

Beyaz Martılar’a Park Fora’dan Dayanışma Yemeği

Beyaz Martılar’a Park Fora’dan Dayanışma Yemeği
Okunma : 92 views Yorum Yap

alirizayılmaz75. Yılında Şampiyonluk istiyorlar…

Beyaz Martılar mutlu ve huzurlu bir şekilde, emin adımlar ile şampiyonluğa gidiyor.
Sarıyer Spor Kulübü uzun yıllar beklediği başarıyı yakalamak üzere,taraftarların ” o sene bu sene” sloganları büyük beklentinin ve özlemin gerçekleşeceğini gösteriyor.

CHP Sarıyer ve İBB Meclis Üyesi Ali Rıza Yılmaz kendi mekanı olan PARK FORA’da Sarıyer Spor Kulübü futbolcularına maç yemeği verdi.Moral motivasyonun doruk noktasına ulaştığı yemekte dillere destan menü ile futbolcular maça hazırlandı.Balık çorbası, Levrek Marina,Fava, Pilaki, Patlıcan salata, İmroz salata,Balık köfte,Karides soya soslu,Balık böreği,Balık mantı ve levrek fırında ile ayva ve kabak tatlısı ile süsledikleri mükemmel menüde Sarıyerli sporcular bayram havası yaşadılar.

Park Fora sahibi Ali Rıza Yılmaz futbolcular ile yakında dialoğları mükemmeldi.

Beyaz Martılarda tüm hesaplar Türkiye Kupası’nda bugün konuk edeceği Beşiktaş’ı yenme üzerine kuruldu.
Birlik ve beraberlikte zincir oluşturan ve kenetlenen Beyaz Martılar’ın yemeğine CHP İBB Meclis Üyesi Ali Rıza Yılmaz, Sarıyer Kulübü Asbaşkanı Gökhan Zeybek, Kulüp Basın Sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu, Yönetim kurulu Üyesi Ahmet Akpınar, Genel Kaptan Cemal Sarıhan, CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Mustafa Balcı, Sarıyer Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Levent Pehlivanoğlu, Teknik direktör Bahri Kaya, yardımcıları ile futbolcular katıldı.

Keyifli geçen öğle yemeğinde bir araya gelen futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri birlik ve beraberlik mesajı verirken, futbolcuların Beşiktaş maçı öncesinde oldukça moralli oldukları gözlendi.

CHP İBB meclis Üyesi Ali Rıza Yılmaz, tüm amaçlarının Sarıyer’e hizmet odluğunu belirtti. Yarınki zorlu maç öncesi tahminde de bulunan Yılmaz, “ Ben hafta sonu oynanan Bandırmaspor maçına da gittim. Maç öncesi Sarıyer’in galip geleceğini söyledim ve gelip geldi. Yarınki maç için de kazanacağımızı iddia ediyorum. Yarın Beşiktaş’ı taraftarımızın desteğiyle yeneceğiz. Bu yemeğin amacı da Sarıyer’de oluşan birlik ve beraberlik ortamına katkıda bulunmaktı. Sarıyer, kulüp başkanıyla, yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcularıyla, taraftarıyla, basınıyla ve Belediyesiyle bir yürek olmuş. Bende bu birlikteliğe katkı sunmak istedim. Sarıyer’e hizmet için bugün burada birlikte olduk. Bundan sonrada böyle etkinliklerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Kulüp Asbaşkanı Gökhan Zeybek de “Şu anda Kuruçeşme’deyiz. Beşiktaş ilçe sınırları içindeyiz. Beşiktaş’a balık yemeğe geldik. Yarın da Sarıyer’de martıyı uçurmak istiyoruz. Beşiktaş’ı yarın kendi sahamızda en iyi şekilde ağırlayacağız. Yarın sahadan iyi bir sonuçla ayrılmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.