Son Dakika Haberler

Bilal Erdoğan İçin Kayıp İlanı Verdi

Bilal Erdoğan İçin Kayıp İlanı Verdi
Okunma : 200 views Yorum Yap

kayip_araniyorSol Gazetesi Dünya Tarihinin en büyük Rüşvet ve Yolsuzluk operasyonunda adı geçen Başbakan’ın Oğlu Bilal Erdoğan için kayıp ilanı verdi.

Bilal Erdoğan’ın teslim olmamak için direndiği ve Başbakan’ın ve AKP Hükümetinin ısrarla yasalar değiştirmeye teşebbüs ettiği, Sürgünlerin ve yeni atamaların yapıldığı günlerde Bilal Erdoğan’ı teslim etmemek için mücadele veriliyor.

Hakkında zorla getirilme kararı çıkarılan Bilal Erdoğan’ı polislerin getiremediğini belirten gazete,Bilal Erdoğan fotoğrafının yanında şu ifadelere yer verdi:
“Adı Bilal Erdoğan. Başbakan’ın oğlu. Hakkında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları var. Bunlar fotoğraflarla da desteklendi. Fakat babasının hükümetinin talimatıyla polis de jandarma da savcıya direndi, Bilal’i gözaltına almadı. Bilal de kayıplara karıştı. 2 Ocak’ta savcılığa ifade vermesi gerekiyordu. Gitmedi. Hakkında zorla getirme kararı çıkarıldı. Getiren yok. Annesi ve babası belli ki Bilal’in yerini biliyor. Zira Singapur’da orkide bahçesi geziyor, sürekli şakalaşıyorlar. Emine Hanım, devletler arası anlaşmalar imzalanırken ‘nikah masası’ esprileri yapacak kadar rahat. Halkımızsa Bilal’in bulunmasını istiyor. Sosyal medya, ‘Görenlerin insaniyet namına bildirmesi…’ mesajlarıyla dolu. Bir de ‘Oğlumuzu ne hakimler, ne savcılar istedi, vermedik’ esprileriyle…”

İşte o manşet:

sol detay(2)