Son Dakika Haberler

BİRLİKTE GÜÇLÜ DURACAĞIZ EVLADIM…

BİRLİKTE GÜÇLÜ DURACAĞIZ EVLADIM…
Okunma : 169 views Yorum Yap

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Maden Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Şifa Suyu Yaşam Evi’nde toplanan mahalle yaşayanları ile sohbet eden Başkan Genç, Sarıyer genelinde 5 yılda yapılan belediye hizmetlerini ve faaliyetlerini anlattı. Mahalle sakinlerinin dilek ve şikayetlerini dinleyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, gerekli notların alınması ve işleme geçirilmesi konusunda talimat verdi.

Mahalle toplantıları kapsamında Maden Mahallesi sakinleri ile düzenlenen toplantıya katılan Başkan Genç, konuşmacılar arasında ki küçük bir kız çocuğunun “evlerimiz yıkılacak mı başkanım?” diye sorması üzerine, “Birlikte güçlü duracağız evladım” şeklinde cevap verdi ve kız çocuğunu kucakladı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak oldukça samimi ortamda geçen toplantıya mahallelinin katılımı yoğun oldu. Her bireyin vatandaşlık görevini yerine getirmesi için oy kullanması gerektiğinin altını çizen Başkan Genç, “Biz her yurtdaşımızın oy kullanmasını istiyoruz. Engelinden dolayı oy kullanmaya gidemeyecek insan varsa yardımdabulunalım. Hangi siyasi partiye mensup olursa olsun oy kullanarak yurttaşlık görevini yerine getirmesi lazım” dedi.

Her hangi bir partiye üye olmadığını, sadece hizmete baktığını belirten bir mahalle sakini söz alarak, “Sarıyer üzerinde büyük rantlar dönüyor. Gecekonduda oturalım ama Sarıyer’de oturalım. Şükrü Genç bizden biri ve bizimle aynı dili konuşuyor. Birlikte bu işide çözeceğiz” şeklinde konuştu.

GUL_3216

GUL_3212

GUL_3208

GUL_3207

GUL_3203

GUL_3196

GUL_3191

GUL_3177

GUL_3167

GUL_3155

GUL_3147

GUL_3145

GUL_3142