Son Dakika Haberler

Bu Habere Şükrü Genç SİRTAKİ OYNAR…

Bu Habere Şükrü Genç SİRTAKİ OYNAR…
Okunma : 191 views Yorum Yap
sukrugenc_sirtakiBu kadarı fazla. Hergün ben CHP için ne yaparım – ne yazarım diyen Sarıyer Manşet gazetesi bugün BİR FİYASKO HABERE İMZA ATTI.
AKP’nin CHP Sarıyer de uyguladığı seçim stratejisinde CHP sarıyer’in adayı ŞÜKRÜ GENÇ OLMASIN kim olursa olsun mantığı ile siyasi stratejisini kurduğundan CHP içinden pek bilgi alamadığından olacak Yanlış haber yapmıştır.
CHP Sarıyer’in mevcut belediye başkanı Şükrü Genç Bilindiği üzere Sarıyerli Göçmen muhacırlar ile Cuma Günü saat 21.00 den hareketle Yunanistan’a hareket etmişler ve pazar günü dönecekleri programlarını sürdürüyorlar.
BİR AYRICALIK. ŞÜKRÜ GENÇ YUNANİSTANA GİTTİ.  CHP İLÇE YEMEĞİ  İÇİN SEYYAHATİ YARIDA KESEREK UÇAKLA GERİ DÖNEBİLİR. ÖYLE ORGANİZE İŞLEREDE İNANMAYIN.
Aynı şekilde Cuma akşamı yapılan (Dün Akşam) Sarıyer Mahalle Dernekleri ve Kooperatifleri Platformuna katılamamış ve telgraf çekerek kutlama göndermiştir.
Bilinmesi gerekirki. CHP aday adayları içerisinde herkes eşit ve ortak hedefe karşı Faşist Diktatör AKP Hükümetinin Cumhuriyet değerlerini yok etmesi ve Barış görüşmeleri altında Türkiyede Terörist başı ile Suriyede Teröristlerin geçici hükümetleri ile ortak hareket etmesi karşında Türkiye’nin uluslar arası gururunu, Türk halkının onurunu hiçe saydığı 12 yıllık iktidarlarında CHP’nin tüm başkan adayları ve meclis üyesi aday adayları Türkiye Cumhuriyetini yok etmek için mücadele edenlere karşı birleşmiş ve 2. KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMIŞTIR.
Sarıyer Manşet’i kınamıyoruz, sadece “Ekmek Parası” olduğu için ALKIŞLIYORUZ. Bol kazançlar, AFİYET OLSUN

İŞTE YALAN HABER

7308
Görev yaptığı 5 yıl boyunca sürekli ilçe yönetimive partililerle kavgalı olan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yeniden aday olabilmek için ilçe başkanlığının düzenleyeceği yemekte partililerle arasının iyi olduğu izlenimi vermeye çalışacak.
CHP’nin seçim irtibat bürolarının açılış törenlerinde kendisine karşı olan ilgisizliknedeniyle bir hayli rahatsız olan Şükrü Genç harekete geçti. Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın 30 Kasım Cumartesi günü Maslak Shareton Otel’de düzenleyeceği yemektekendisine, sevgi gösterisinde bulunacak taraftar ayarladı.Alınan bilgilere göre; kalabalık bir grup salonun önünde hazır bekletilecek. Saat 20:30’da Şükrü Genç içeriye girdiği sırada alkışlanacak ve kendisi lehine sloganlar atılacak. Böylece Ankara ve İl Başkanlığı’ndan gelen parti yöneticilerine, “Bakın partililer beni çok seviyor. 5 yıl boyunca hep onları destekledim. Bu yüzdendir ki, onlarda bana bağlılıklarını bildiriyorlar” imajı vermeye çalışacak.
Şükrü Genç’e yakın bazı kişilerin oraya gelecek insanlara, “Gelin Şükrü Başkanı desteklersiniz karşılığında da yemek yersiniz” şeklinde rencide edici ifadeler kullandıkları belirtiliyor.