Son Dakika Haberler

CHP Aday Adaylarını Tanıtıyor

CHP Aday Adaylarını Tanıtıyor
Okunma : 24 views Yorum Yap

TanitimCHP Sarıyer ilçe örgütü 2. Bölge millet vekili aday adaylarını tanıtım programı düzenledi.

CHP Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in öncülüğünde CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri 2. Bölge millet vekili aday adayları için düzenlemiş olduğu aday tanıtım toplantısında tüm adaylar salonu dolduran partililere adaylarını tanıttı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç aday tanıtım toplantısında Genel Seçimlerin olmazsa olmaz koşulu olarak mutlaka birlik ve beraberlik içinde tek vücut olarak seçimlere girilmesi gerektiğini belirterek, ön seçimden çıkacak arkadaşların aynı şekilde diğer adaylarında ilk günkü gibi istanbul her köşesinde halk ile beraber olarak seçimlere hazırlanması ve çalışması gerektiğini, ön seçimi kaybeden adayların veya ön seçim sürecinde aday adaylarının hiç bir şekilde bir biri hakkında söz söylememelere, parti içindeki rakipleri üzerinden politika yapmamaları, sadece ülke politikası ve AKP,nin politikalarını eleştirerek ve herkesin parti ve kendilerine ait plan projeler ile ilgili seçim çalışması yürütmesini diliyorum dedi.

Aday adayları alfabetik sıra ile örgütün karşısına çıkarak programlarını, düşüncelerini ve kendilerini tanıtarak büyük alkış aldılar.

CHP Örgütlerinde ilk defa bölgesel adayların ilçelerde toplu olarak tanıtımı gerçekleştirildi. ilçe Başkanı Mehmet Deniz bir ilki başardıklarını ve diğer ilçelerinde aynı şekilde aday tanıtımı yaparak önseçime katılacak aday adaylarımızı örgütümüzle bütünleştirmesini diliyorum dedi.
Dursuncicek

Tanıtım gecesinin süprizi ise Balyoz davası dolayısı ile yıllarca yandaş ulusal basının hedef gösterdiği Emekli Kurmay Albay Dursun Çicek CHP den millet vekilliği aday adaylığı müracaatı yapmış ve ön seçim adayı olarak seçimlere gireceğini Silivride devam eden ve yarım yakalan mücadelemi mecliste sürdürmek istediğini belirtti. Dursun Çicek davalarda Avukatı olan Kızı İrem Çicek ile tanıtım toplantısına katıldı.

 

Aday adayı tanıtım toplantılarının 2. Si bugün saat 19.30 Sarıyer Cumhuriyet Mahallesi Armoni Salonunda devam edecek…

 

image

image

image