Son Dakika Haberler

CHP Büyükdere Seçim Bürosu Açlışı yapıldı

CHP Büyükdere Seçim Bürosu Açlışı yapıldı
Okunma : 131 views Yorum Yap

imageCHP İlçe başkanı Mehmet Deniz ve CHP Sarıyer Belediye Başkanı. Şükrü Genç Sarıyer Büyükdere seçim bürosu açılışı gerçekleştirdi.

Başkan Şükrü Genç Büyükdere halkına hitaben yapmış olduğu konuşmada birlik ve beraberlik içinde olmalıyız, hedefimiz seçimleri kazanmaktır, tüm arkadaşlarımında seçmenlerine karşı ve mahallelerde en yakın komşuları ile iyi ilişkiler içinde olmaları ve CHP yi anlatmalarını kararsız seçmen üzerinde çalışmalar yapmalarını istedi. Sarıyerde bugüne kadar yapılmamış olanları gerçekleştirdik, 5 yılda çok uzun mesafeler kaydettik, yapılan çalışmaları arkadaşlarımızdan anlatamalarını istiyorum dedi. süreç içinde adresleri ve seçmenleri kontrol etmelerini isteyen başkan Şükrü Genç, Bizimle her şartta uğraşıyorlar, pankartlarımızı kesiyorlar, bayraklarımızı ve afişlerimizi bir gecede yok ediyorlar, onları biliyoruz, bizden korkuyorlar, korkunun ecele faydası yok dedi.

Sabahın ilk saatlerinden itibaren esnaf gezisini sürdüren Başkan Şükrü Genç halkın çoşkulu katılımı ile Büyükderede agırlığını hissettirdi.image
image