Son Dakika Haberler

CHP İLÇELERİ ALAN ÇALIŞMASINA BAŞLADI

CHP İLÇELERİ ALAN ÇALIŞMASINA BAŞLADI
Okunma : 107 views Yorum Yap

image
Chp’de ilçe,il ve Kurultay kongreleri tamamlandı ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yeniden seçilmesi ile birlikte yenilenen Parti Meclisi ile birlikte ilk görev dağılımı yapması bekleniyor.
Kurultaydan dönen ilçe yöneticileri mahallelerinde yeniden çalışmalara başladılar.
Chp Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve Yönetim Kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve Kadın kolları ile birlikte Ferah Evler’den başlattıkları Sarıyer’in mahalleleri esnaf ve muhtarları ile çevrenin sorunları,istek ve ihtiyaçları, Chp Sarıyer belediyesinden beklentiler, Mahallelerde engellilerin ve yaşlıların yeterli ihtiyaçlarının karşılanmasının tespiti, ağır hasta ve genel sağlık sorunlarının tespit edilerek gerekenlerin yapılaması için çalışmalar yapıyorlar.
Mahallelerde esnaf ve evleri ziyaret ederek, genel bir proje gerçekleştiren ve her mahallede demoğrafik yapısı gereği örgütlenme çalışmalarıda yapan Chp Sarıyer İlçesi,kar kıl demeden çalışamalarını sürdürüyor.
Başkan Mehmet Deniz, Bir süre içsel siyaset nedeniyle her zaman yaptığımız çalışmalara zorunlu olarak ara vermiştik, Yeni yönetim kurulu,kadın kolları ve gençlik kolları ile sahaya inerek, aynı çalışmalarımızı devam ediyoruz, birebir yapılan çalışmalarda halkımızın düşüncelerini, isteklerini, bizlerden beklentilerinin neler olduğunu ögreniyor ve yerine getirmeye çalışıyoruz, Kış koşullarında zor durumda olan vatandaşlarımız var ve bunlara anında ulaşarak çözüm bulmaya çalışıyoruz, her zaman yaptığımız çalışamalar yine rutin olarak devam ediyor.
Siyasi ayrım yapmadan, sadece insanı yardım çalışamaları içerisinde bu projeyi yürütüyoruz,dedi.
Chp’de siyasi hareketlilik bitti, ilçeler alan çalışmalarına başladı, yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarını sürdüren CHP ilçeleri yeni projeler ile vatandaşlara hizmet getiriyorlar.