Son Dakika Haberler

CHP Kadıköyde Tarih Yazdı

CHP Kadıköyde Tarih Yazdı
Okunma : 119 views Yorum Yap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son seçim mitingini Kadıköy’de gerçekleştirdi. Mitinge 350 binin üstünde CHP’li katıldı.

İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Kadıköy Meydanı’nda toplanan partililer, CHP bayraklarıyla yarınki seçim öncesinde CHP’ye destek verdi.

kadikoy_2 (2)CHP mitingi nedeniyle Kadıköy Rıhtım Meydanı’nda adım atacak yer kalmadı. Yapılan anonslarda vatandaşların yoğun kalabalık dolayısıyla Haydarpaşa Garı’na doğru yürümeleri istendi. Bu arada CHP reklamlarında oynayan ve ‘oyum Sarıgül’e’ diyen teyze de miting alanındaki yerini aldı.

GÖZTEPE’DEN KADIKÖY’E YÜRÜDÜLER

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kadıköy Meydanı’nda düzenlediği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı miting öncesi vatandaşların bir kısmı Göztepe Parkı önünde toplandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bulunduğu konvoyun Göztepe’ye gelmesi üzerine kalabalık Bağdat Caddesi’nden mitingin yapılacağı Kadıköy Meydanı’na doğru yürüyüşe geçti.

Kılıçdaroğlu’na CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Kadıköy Belediye Başkan Adayı Aykurt Nuhoğlu da eşlik etti.

kadikoy_2 (1)