Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer Dayanışması Hep Birlikte İktidara

CHP Sarıyer Dayanışması Hep Birlikte İktidara
Okunma : 101 views Yorum Yap

Chp kahvaltisiChp Sarıyer Seçimlere tam kasro hazırlanıyor,

Eski Belediye Başkanımız İhsan Yalçın ve tüm Belediye başkan aday adayları ve Meclis üye adayları mahalle başkanları, Eski ilçe başkanları, Meclis üyeleri belediye başkan yardımcıları katıldılar,

Dayanışma kahvaltısında Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ilçe Başkanımız Mehmet Deniz dayanışma kahvaltısına katılan CHP Sarıyer ilesine teşekkür ettiler.

Mehmet Deniz, Seçim büroları, koordinasyon ve ekiplerin birliğinden bahsederek birlikte mahallelerde çalışmanın mutluluğunu iktidarımızla yaşayacağız, sıfırla Sarıyer sıfırla İstanbul diyeceğiz.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyerde iktidar yetmez, istambul iktidarı gerekiyor, Bu daha başlangıç mücadeleye devam diyoruz, Sarıeyrde iki dönem iş yapılmıştır, Biri bizim dönemimiz, diğer ise ihsan Yalçın döneminde yapılmıştır, bakınız İlk Başkanlık binasi İhsan Yalçın dönemimde yapılmıştır, Bugün ise yeni başkanlık binasını biz yapıyoruz.

İfade edemeyeceğimiz, hesabını veremeyeceğimiz bir şey yok, CHP iktidar birlikteliği alanda hissedilmeli ve başarılı olmak zorundadır.
image