Son Dakika Haberler

CHP SARIYER ENGELSİZ YAŞAM ÇALIŞMALARI

CHP SARIYER ENGELSİZ YAŞAM ÇALIŞMALARI
Okunma : 29 views Yorum Yap

chp_engellilerCHP Sarıyer İlçe Başkanlığı Engelliler Komisyonu olarak Cumhuriyet Mahallesi Özel Yeni Levent rehabilitasyon Merkezi öğrenci ve velileri ile birlikte kahvaltı gerçekleştirildi.

CHP Engelliler Komisyonu Başkanı Numan Ülker, Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger, Mahmut Kement, okul yönetimi, öğrenci ve velileri katıldı. Rehabilitasyon merkezinde gerçekleştirilen kahvaltı sonrası engelli velilerinin karşılaştığı sorunlar ve çözümleri sohbet ortamında konuşuldu.

Sarıyer Belediyesinin tüm faaliyetlerinin ilgili rehabilitasyon merkezleri tarafından haberdar olacakları bilgisi büyük mutluluk yarattı. Konuşmalar sonrasında komisyon  üyeleri, öğrenci ve eğitmenler müzik eşliğinde oynarlarken öğrenci velileri uzman diyetisyen İpek Ağaca Özger tarafından öğrenci beslenmesi konusunda barkovizyon sunumu eşliğinde bilgilendiler. CHP Engelliler Komisyon üyeleri tüm öğrencilere saat hediye etti.

CHP KADIN SAĞLIĞINDA SEFERBERLİK YAPIYOR

Chp Sarıyer İlçe Başkanlığı kadın sağlığı konusunda sağlık seferberliği başlatarak gönüllü doktorlar ve sağlık ekibi tarafında Sarıyer de sağlık taraması yapıyor Çaýırbaşı mahallesi roman derneğinde gerçekleştirilen çalışmalara yoğun talepler oldu. CHP  Engeli Komisyonunun destek verdiği taramada erzak ve tişört dağıtımıda gerçekleştirildi.