Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer İlçesi Muhteşem Gecesi

CHP Sarıyer İlçesi Muhteşem Gecesi
Okunma : 86 views Yorum Yap

chp_gece_2

CHP Sarıyer İlçe Örgütü tarafından “2015’te Sarıyer’den Ankara İktidarına” sloganıyla bir dayanışma gecesi düzenlendi.  Sheraton İstanbul Maslak’ta gerçekleşen ve yoğun katılımın olduğu yemekte ilçe protokolü, milletvekili aday adayları ile çok sayıda partililerden oluşan davetliler canlı müzik eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.

Sheraton İstanbul Maslakta gerçekleşen “2015’te Sarıyer’den Ankara İktidarına” sloganlı dayanışma yemeği, yaklaşan ön seçim öncesi çok sayıda milletvekili aday adayını ve partilileri bir araya getirdi. Siyasi mesajların verildiği yemeğe CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Ercan Karakaş, CHP İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, ilçe yöneticileri, Milletvekili aday adayları ile partililer katıldı. Gecede partililer omuz omuza çektikleri halaylarla dayanışma mesajı verdiler.

chp_gece_3CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz yemekte yaptığı konuşmasında “30 Mart 2014’te gerçekleşen yerel seçimlerde Türkiye’de alınan oy ortalaması yeterli değil fakat, CHP, Sarıyerde AK Parti’ye 24 bin oy fark atarak ikinci iktidarını yaşıyor” diye konuştu.

Devlet içinde çeteleşmenin devam ettiğini öne süren Deniz, “Hırsızlık, hukuksuzluk, adam kayırma sürüyor.  En son üç bakanlarını aklamak istediler. Yasa değiştirme alışkanlığı devam ediyor. Ve 13 yıldan beri bu ülkede faşist bir iktidar var” şeklinde konuştu.

chpgece_10Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç; iktidar olmanın çalışmakla mümkün olacağını ifade ettiği konuşmasında, “İlçe olarak güzel çalışmalar var. Ortada bir coşku bir heyecan var. Toplumun bizden beklentileri var. Ön seçim sürecindeki birlik ve beraberlik coşkusunu 29 Mart’tan sonrada sürdürmeliyiz. CHP iktidar olana kadar bu coşkumuz devam etmeli. Türkiye halkı CHP’nin iktidarını bekliyor. Başta ilçe başkanımız Mehmet Deniz olmak üzere tüm ilçe yönetimine ve bu coşkuya katkı sunan herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi. Şükrü Genç konuşması salondakilerden büyük alkış aldı.

CHP Sarıyer ilçesi Engelliler Komisyonu gece boyunca kendi ürettikleri gecenin anısı ürünleri davetlilere dağıttılar. Bilindiği gibi Engelliler komisyonu sadece kendi ürettikleri ve gönüllülerin ürünlerini pazarladıkları eşyalar sayesinde tamamen bütçe oluşturuyorlar ve gelirleri ile engellilerin ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

image

2015-03-13-21-03-45-600x400chp_gece_5chp_gece_6chp_gece_7chp_gece_8