Son Dakika Haberler

CHP SARIYER KADIN KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ

CHP SARIYER KADIN KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ
Okunma : 105 views Yorum Yap


CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Nihal Yeşilbaş, sağlık sorunlarını dolayısı ile istifa etmek zorunda kaldı. Sarıyer Times yazarlarında olan ve Başkanlığı döneminde bir süre yazılarına ara veren Nihal Yeşilbaş köşe yazılarına devam edeceğini bildirdi.
Başkanlık görevinden istifa eden Nihal Yeşilbaş’ın basın açıklaması kamuoyuna istifasını açıkladı.
12.12.2015 tarihinde seçilerek gelmiş olduğum CHP Sarıyer Kadın Kolu Başkanlığı görevimden sağlık sorunlarım sebebiyle istifa etmek zorunda olduğumu bildiririm.
Tüm Sarıyer örgütüne şimdiye kadar bizlere vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Sevdalısı olduğum Cumhuriyet Halk Partisi için bundan sonraki süreçte yine daha önce de olduğu gibi emeklerimi sunacak ve partim adına mücadele etmeye devam edeceğim.
Çağdaş, modern, özgür bir ülkede yasamak icin Cumhuriyet Halk Parti’sine muhtaç olan Türkiye halkı bir gün gerçekleri görecek ve Cumhuriyet Halk Parti’sine güveneceklerdir. Buna inancım sonsuzdur.
Birlik, beraberlik ve bütünlük içinde gerçekleştirilen mücadeleler eninde sonunda başarıyı da beraberinde getirecektir.
Zor bir dönemden geçen ülkemiz için herşeyin hayırlısını diliyor, kadın kollarımızı seçim sürecinde iken destek veren tüm örgütümüze tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.
Nihal Yeşilbaş