Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer Sandıklarda Göreve Hazır

CHP Sarıyer Sandıklarda Göreve Hazır
Okunma : 87 views Yorum Yap

Sariyersandik
Chp Sarıyer İlçesi Sandık Güvenliği Eğitimi

CHP İstanbul’da tüm örgütlerine seçimlerde oy sandıklarının güvenliği için eğitim veriyor.

Son seçimlerde yaşanan olaylar ve seçim sonuçlarına yapılan itirazlara rağmen yaşanan olaylar nedeni ile CHP örgütleri aynı durumun tekrarlanmaması için partililerine eğitim seminerleri düzenledi.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz Yaşar Kemal Kültür Merkezinde düzenlemiş olduğu sandık eğitim çalışmaları nedeniyle iki gün süresinde seçim günü neler yapacağımız, nasıl organize olacağımız ve sandık görevlileri ve gözlemcilerin yetkileri hakkında bilgiler verdi.
isukrugenc-12121

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, çalışmalara katılan partililere sorumluluklarını hatırlatarak, Sarıyer ilçesi sandık sorunluluğunda işi başarmış bir ilçedir, artık dişer ilçelere yardım etmeli ve az farkla kaybettiğimiz Üsküdar, Beykoz ve bazı ilçelerde yaşananların tekrarı olmaması için örgütümüzün bu ilçelere yardım etmesi ve seçim günü özellikle bu ilçelere destek verilmesi gerektiğini belirtti, bir daha aynı şeyleri yaşamamak için çok çalışmalı ve işi sıkı tutmalıyız dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, Chp Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, CHP Millet Vekili Adayı Hülya Güntaş, CHP İstanbul Başkan yardımcısı Ali Köylüoğlu, Şeyma Dumrul ve partililer katıldılar.

CHP Sarıyer ilçe örgütüne sandık günvenliği eğitim seminerlerini Güler Ümit, Yerel Yönetimler sorumlusu ve eğitimcisi Av Saim Öztürk, Meclis Üyesi Sevim Yalınkılıç verdiler.