Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer ve Mv. Didem Engin Örgütle Bayramlaştı

CHP Sarıyer ve Mv. Didem Engin Örgütle Bayramlaştı
Okunma : 137 views Yorum Yap

Didemengin
CHP Sarıyer ilçe örgütü bayramın ikinci gününde örgüt ile bir araya gelerek geleneksel bayramlaşmayı gerçekleştirildi.

CHP Sarıyer Genel Sekreteri Yeter Büyükdurmuş’un vekaletinde gerçekleşen törende İstanbul Millet Vekili Didem Engin, İl Başkan Yardımcısı Şeyma Dumrul, Ali Mutlu Köylüoğlu,ilçe yönetim kurulu üyesi Deniz Çakıl, CHP Belediye Meclis Başkan vekili Hüseyin Çoşkun, Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Meclis Üyesi Mustafa Balcı ve örgüt mensupları katıldı.

CHP İstanbul Millet Vekili ve Sarıyer tarihinin ilk millet vekili olan Didem Engin bayramlaşmada örgüte koalisyon ve genel durum hakkında bilgi verdi.

Didem Engin açıklamasında, Koalisyon için liderler arasında ön görüşme yapıldı, şuan için anlaşma yapıldı demem sağlıklı olmaz, koalisyonda bulunmak doğrumu değil mi ayrı bir tartışma konusu, Erken seçim dahil farklı sonuçları var, koalisyonda yer alırsak tepkileri neler olur, bütün bunların degerlendirmesini yaparak karar almak gerekir.

Bundan sonraki süreçte tek başına iktidar olmak içim çalışacağız, şuana kadar izlenmiş olan yolu doğru buluyorum, partiler ile yapılacak olan koalisyonda ilkeler önemli , herhangi bir parti ile koalisyon yapma önerisini doğru olmadığını biliyoruz,CHP olarak uzlaşmacı olduğu bir algı oluşturmak gerektiğini, seçimden sonraki süreçte de olsa CHP’nin üretken yüzünü göstermeliyiz, bunu örgütümüz ile yapacağız.

Sarıyer’in ilk vekili olmakla yetmiyor , Sarıyer de daha çok çalışarak bu farklılığı göstermeli ve gerekenleri yapmalıyız, CHP Millet Vekilliğinin farkındalığı göstermeliyiz, örgütle beraber organize çalılmalar yapmalıyız, ancak o zaman başarılı olur ve iktidar hedefimize ulaşırız, dedi

Chp-12

image

image

image

image

image