Son Dakika Haberler

CHP Trabzon İstanbul Dayanışma Gecesi

CHP Trabzon İstanbul Dayanışma Gecesi
Okunma : 91 views Yorum Yap

Chptrabzon
CHP Trabzon İl Başkanlığı İstanbul Green Park otelde her yıl olduğu gibi geleneksel gecelerden birini gerçekleştirdi.
CHP Trabzon İl Başkanı Turgay Güngör, Gün siyaset yapma günü olmadığından sadece birlik ve beraberlik içinde ülkemizin bugünkü durumdan çıkmasını bekliyoruz dedi.
Trabzon İl başkanlığının düzenlemiş olduğu geceye, Başka bir proğramı dolayısı ile katılamayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tüm partililere mesaj gönderdi.
CHP İstanbul İlçe Başkanlarının ve CHP Belediye Başkan ve Yardımcılarının desteklediği ve iştirak ettiği gecede CHP Grup Başkan vekili Mehmet Akif Çebi, İstanbul Millet Vekili Dursun Çiçek, CHP eki Millet vekili Haluk Peşken, PM üyeleri katıldılar.
CHP Sarıyer İlçesinden Başkan Mehmet Deniz, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Meclis Üyesi Mustafa Balcı, İlçe Başkan Yardımcısı Ayla Yiğit Osmanoğlu ve İbrahim Yücel, mahalle başkanları ile birlikte geceye iştirak ettiler.
CHP İstanbul İlk Kongresinde il başkanlığı İçin aday olan Sarıyer Belediye Başkan yardımcısı Gökan Zeybek, Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Yılmaz Yıldırım, eski ilçe başkanlarından Cemal Kaya, Zeytinburnu, Küçük Çekmece, Esenler, Bayrampaşa eski ilçe başkanları ve yöneticileri ile birlikte Fetö terör örgütü nedeniyle ülkemizde yaşanan darbe girişimini gece boyunca değerlendirdiler.
Yöneticiler Fetö operasyonlarında ilçelerinde yapılan operasyonlardan bilgi aldılar. Gökan Zeybek’in aday olduğu il kongresinde delege olanların il kongresini üstü kapalı olarak espiri ile değerlendirmeler yaptılar.
Trabzon İl başkanlığının İstanbul Green Park’ta yaptığı geceye CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat işlerinin yoğunluğu nedeniyle geceye katılamadı.