Son Dakika Haberler

CHP’nin Kalesine Yeni Yol Yaptılar

CHP’nin Kalesine Yeni Yol Yaptılar
Okunma : 37 views Yorum Yap

z_koy_yolCHP’nin kalesi olan,Oy deposu Zekeriyaköy’de 2.cadde olarak adlandırılan yeni yol çalışması bitti.

CHP Sarıyer Belediyesi, tüm seçimlerde blok oylar ile gündeme gelen ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin oy deposu olarak kabul edilen köylerde yapmış olduğu çalışmalar bir yenisi daha eklendi.

Modern yapılaşma ile Kent Köy statüsünde olan Zekeriyaköy,  Sarıyer Belediyesinin tamamen kendi imkanları ile yapmış oldu 2.cadde bitti.

Köy içinde eksi yol olarak kabul edilen ve gün içinde iki aracın yan yana geçmesi imkanı olmadığından büyük sorun teşkil eden eski yol artık sorun olmaktan çıktı. 450 mt. uzunluğunda yapılan yeni yol trafik büyük ölçüde rahatlamış oldu.

Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Sarıyer genelinde yoğun bir şekilde sürdürülen imarlı yol çalışmaları birer birer hayata geçiyor. Zekeriyaköy Caddesi ile Zekeriyaköy 2. Cadde’yi birbirine bağlayan 450 mt. uzunluğunda ve 12 mt. genişliğindeki alternatif yol tamamlanarak hizmete girdi.

Özellikle hafta sonları İstanbul halkının yoğun ilgi gösterdiği Zekeriyaköy bölgesi artık trafik keşmekeşliği yaşamayacak. Bununla birlikte bölgede yaşayan yurttaşlarımız da rahat bir şekilde evlerine ulaşabilecekler. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek projeleri gün be gün yerinde izleyerek ekiplerle birlikte çalışmaları denetledi.
z_koy_3z_koy_2z.koy_2_cadde