Son Dakika Haberler

CUMHURBAŞKANI BARDA

CUMHURBAŞKANI BARDA
Okunma : 122 views Yorum Yap

BIGCHEF

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mabeyn Köşkü’ndeki görüşmelerinin ardından Tarabya Köşkü’ne gitmek üzere ayrıldığı sırada Big Chef Big in the Bar Tarabya isimli mekanın işletmecisinin ve valelerin isteğiyle içeri girdi, vatandaşlarla sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mabeyn Köşkü’ndeki görüşmelerinin ardından Huber Köşkü’ne geçti. Erdoğan Tarabya’da yolda giderken 3 defa aracından inerek vatandaşlarla sohbet etti, onlarla fotoğraf çektirdi. Erdoğan davet edilmesi üzerine Tarabya Sahili’nde bulunan Big Chef Big in the Bar Tarabya isimli mekana girerek vatandaşlarla 20 dakika sohbet etti.

TÜRK KAHVESİ İÇTİ

Mekanın İşletme Müdürü Semih Dizdar, “Her zaman buradan geçiyor zaten. Köşkü de az ileride. Biz de fırsat buldukça dışarı çıkıp karşılamaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızı BİGChefs’e nasıl sokarız diye plan yaptık. Aslında biz beklemiyorduk. Korumalarıyla birlikte bir anda durdu. Mekana davet ettik. O da kabul etti ve içeri geldi. Bizim meşhur kahvelerimizden içti. Bizimle sohbet etti. Mekan ile ilgili sorular sordu. Çok memnun kaldı. Çok güzel bir şekilde ayrıldı” dedi.